margesic

Butalbital ja paratsetamooli kombinatsioon on valuvaigistit ja lõdvestav. Seda kasutatakse raviks pingepeavalud. Butalbital kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse barbituraadid. Barbituraadid tegutsema kesknärvisüsteemi (KNS) oma mõju.

Kui te võtate butalbitaali pikka aega, võib teie keha harjuda sellega, et suuremates kogustes vajatakse samad tagajärjed. Seda nimetatakse tolerantsuse meditsiinis. Samuti butalbitaal võib muutuda harjumust (põhjustades vaimset või füüsilist sõltuvust) kui seda kasutatakse pikka aega või suurtes annustes. Füüsiline sõltuvus võib viia tühistamise kõrvaltoimeid kui te lõpetate ravimi. Patsientidel, kellel tekib peavalu, esimene sümptom keeldumine võib olla uus (tagasilöögi) peavalu.

Kasutab Margesic

Mõned butalbitaali ja paratsetamooli kombinatsiooni sisaldavad ka kofeiini. Kofeiin võib aidata leevendada peavalu. Kuid kofeiini võib põhjustada ka füüsilist sõltuvust, kui seda kasutatakse pikka aega. See võib kaasa tuua tühistamise (tagasilöögi) peavalu, kui te lõpetate seda.

Butalbital ja paratsetamooli kombinatsioon võib kasutada ka muud liiki peavalu või muud liiki valu määrab arst.

Need ravimid on saadaval ainult arsti retsepti.

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Sest butalbitaali

Sest paratsetamooli

Sest kofeiini

Enne Kasutades Margesic

Sest butalbitaali

Sest paratsetamooli

Sest kofeiini

Sest butalbitaali

Sest paratsetamooli

Sest kofeiini

Sest butalbitaali

Sest paratsetamooli

Sest kofeiini

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate mõnda nendest ravimitest, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades selle klassi ravimid mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid ravimeid Selle klassi või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades selle klassi ravimid ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Kasutades selle klassi ravimid koos mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada ravimite kasutamist selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad butalbitaali ja paratsetamooli kombinatsioon. See ei pruugi olla omased Margesic. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Kui butalbitaali ja paratsetamooli kombinatsioon võetakse regulaarselt (näiteks iga päev), võib see muutuda harjumust (põhjustab vaimset või füüsilist sõltuvust). Kofeiin mõned butalbitaali ja paratsetamooli kombinatsioonid võivad samuti suurendada riski sõltuvust. Sõltuvus on eriti tõenäoline neil patsientidel, kes neid ravimeid, et leevendada sagedased peavalud. Võttes liiga palju seda ravimit võib kahjustada maksa või teisi terviseprobleeme.

See ravim leevendab peavalu parim, kui te võtate seda niipea, kui peavalu algab. Kui sa hoiatusmärgid migreen, seda ravimit võtta niipea, kui olete kindel, et migreen on tulemas. See võib isegi peatada peavalu tekkimist. Pikali vaikses, pimedas toas mõnda aega pärast ravimi võtmist aitab leevendada peavalu.

Õige kasutamine butalbitaali ja paratsetamooli kombinatsioon

Inimesed, kes saavad palju peavalu võib tekkida vajadus teistsuguse ravimi, mis aitab vältida peavalu. On oluline, et te järgima oma arsti suunas ümber nende ravimite manustamist, isegi kui teie peavalu esineb jätkuvalt. Peavalu-takistades ravimid võivad kesta mitu nädalat, et alustada tööd. Isegi pärast nad alustada tööd, peavalud ei pruugi ära minna täielikult. Kuid teie peavalu ilmnemisel harvem ja neil peaks olema leebem ja lihtsam leevendada kui enne. See vähendab peavalu valuvaigisteid, mida te vajate. Kui te ei märgata paranemist pärast mitmenädalast peavalu vältimiseks ravi, pöörduge oma arsti poole.

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Kontrollige koos oma arstiga

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Margesic

Kontrollige etiketid nonprescription (üle leti [OTC]) või retseptiravimite nüüd võtta. Kui mõni sisaldavad barbituraadid või paratsetamooli, kontrollige oma tervishoiutöötaja. Võttes neid koos see ravim võib põhjustada üledoosi.

Butalbitaali selles ravimis lisab alkoholi toimet ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis aeglustavad närvisüsteemi, võib tekkida unisus). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravim heinapalavik, muu allergia või nohu, rahustid, rahustid või unerohud; teised retsepti valuvaigisteid; narkootikumid, teised barbituraadid krampide-; lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned hambaravi anestesioloogia. Samuti rohkelt alkohoolsete jookide regulaarselt ravimi võtmise ajal võib suurendada riski maksakahjustuse, eriti kui te võtate seda ravimit, kui arst on tellinud või kui te võtate seda regulaarselt juba pikka aega. Seetõttu ei joo alkohoolseid jooke, ja kontrollida oma arstiga enne mistahes ülalnimetatud ravimitest, kui te kasutate seda ravimit.

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel unine, uimane või peapööritust. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või ei ole tähelepanelik ja kaineks.

Enne teil on meditsiinilised analüüsid, rääkige eest vastutav isik, et te kasutate seda ravimit. Kofeiin (esineb mingis butalbitaali ja paratsetamooli kombinatsioonid) häirib tulemuste teatavaid katseid, mis kasutavad dipüridamool (nt Persantine), et aidata näidata, kui hästi veri voolab oma südame. Kofeiin ei tohiks võtta 8 kuni 12 tundi enne katset. Tulemused muud testid võivad mõjutada ka butalbitaali ja paratsetamooli kombinatsiooni.

Enne võttes mingit operatsiooni (sh hambaravikabineti) või esmaabi öelda arsti või hambaarsti, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit. Tõsised kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui teie arsti või hambaarsti annab teile teatud ravimeid teadmata, et te olete võtnud butalbitaali.

Kui te olete võtnud suures koguses ravimit, või kui te olete võtnud seda regulaarselt mitu nädalat või rohkem, ei lõpetate järsku see ilma arstiga. Arst võib teil vähendada järk-järgult kogus võtate enne ravi täielikku lõpetamist, et vähendada võõrutusnähte kõrvaltoimeid.

Kui te arvate, või keegi teine ​​on võtnud üledoosi selle ravimi saada hädaabi korraga. Võttes ravimi üleannuse või võtta alkoholi või kesknärvisüsteemi pärssivate selle ravimiga võib viia teadvuse või isegi surma. Märgid butalbitaali üleannustamise raske uimasus, segasus, nõrkus, hingeldus või ebatavaliselt aeglane või rahutu hingamine, ebaselge kõne, uskumatud ja ebatavaliselt aeglane pulss. Märgid raske paratsetamooli mürgistuse ei pruugi ilmneda alles 2 kuni 4 päeva pärast üleannustamisel, kuid ravi, et vältida maksakahjustust või surm tuleb alustada 24 tunni jooksul või vähem pärast üleannustamisel.

Margesic kõrvaltoimed

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.