maravirokit (suukaudne) kirjeldus ja kaubamärgid

Maraviroc kasutatakse kombinatsioonis teiste ravimitega, et ravida infektsioon põhjustatud inimese immuunpuudulikkuse viiruse (HIV). HIV on viirus, mis põhjustab omandatud immuunpuudulikkuse sündroomi (AIDS). See ravim on tavaliselt anda patsientidele, kes on saanud HIV-ravi varem.

Maravirokil ei ravida või ennetada HIV-nakkust ega AIDSi. See aitab hoida HIV viiruse paljunemist ja näib aeglustada hävitamine immuunsüsteemi. See võib aidata aeglustada arengut probleeme, mis tulenevad tavaliselt AIDS või HIV-haigus. Maravirokil ei lase teil levib HIV teistele inimestele. Inimesed, kes saavad seda ravimit võib jätkuvalt mõningaid probleeme tavaliselt seotud AIDS või HIV-haigus.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

tablett

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju maravirokit lastel nooremad kui 16-aastased. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Allergia

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga maravirokit eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud probleeme maksa või neerudega, mis võib vajada ettevaatusega patsientidel, kes saavad maravirokit.

pediaatriline

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

vanurite

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

rasedus

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Muud koostoimed

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teisi terviseprobleeme

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Doseerimine

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See ravim peaks tulema koos ravimi juhendis. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Oluline on võtta seda ravimit koos teiste HIV ravimitega. Teie annus põhinema muid ravimeid te võtate. Kindlasti võtab kõik arsti poolt tellitud, ja võtta neid õigel ajal.

Hoia ravimi võtmise eest täiskohaga ravi, isegi kui te ennast paremini tunnete.

See ravim toimib kõige paremini siis, kui on pidev summa veres. Et aidata seda teha, ei jäta ühtki annust. Kui vajate abi planeerimisel parim aeg võtta oma ravimit, pidage nõu oma arstiga.

Ärge muutke annust ega lõpetage selle ravimi võtmist ilma arstiga kõigepealt. Kui teie pakkumine seda ravimit on tühjenemas, pöörduge oma arsti või apteekriga enne tähtaega. Ärge laske ennast otsa seda ravimit.

Tablett tuleb neelata tervelt. Ärge murda, purustada ega närida. Võite võtta seda ravimit koos toiduga või ilma.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

vahelejäänud annus

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

ladustamine

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kui teie järgmine annus on alla 6 tunni kaugusel, jätke unustatud annus vahele ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda seda ravimit töötab korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Teie immuunsüsteem võib saada tugevam kui alustatakse HIV ravimeid. Rääkige oma arstile, kui te märkate muutusi oma tervises. Vahel immuunsüsteem hakkab võidelda infektsioonidega, mis olid peidetud keha, nagu kopsupõletik, herpes või tuberkuloos. Autoimmuunhaigustega nagu Gravesi tõbi, polümüosiit ja Guillain-Barre sündroom võib esineda.

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel saada pearinglust. Kui see juhtub, ärge juhtige autot, töötage masinatega ega midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane. Te võite tunda peapööritust tõusmisel äkki lamavast või istuvast asendist nii püsti aeglaselt.

Maks probleeme allergilised reaktsioonid võivad tekkida, kui te kasutate seda ravimit. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on nahalööve koos palavikuga, tume uriin, valu paremas ülemises kõhu piirkonnas, oksendamine või kollased silmad või nahk.

Tõsised allergilised reaktsioonid võivad tekkida selle ravimi kasutamise ajal. Need võivad olla eluohtlikud ja nõuavad kohest arstiabi. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on kobrutamisega või lõdvenemine naha punaseks nahakahjustused, raske akne või nahalööve, liiges- või lihasvalu, haavandid või haavandid nahal või palavik või külmavärinad, kui te kasutate seda meditsiinis.

Selle ravimi kasutamine võib suurendada riski infektsioonid või vähk. Rääkige oma arstile, kui teil on mure selle riski.

See ravim ei lase teil andes HIV teie partner seksi ajal. Veenduge, et mõista ja praktiseerida turvaseksi, isegi siis, kui teie partner on ka HIV, kasutades lateks kondoomi või mõnda muud barjäärimeetodit. See ravim ei ole ka hoiab sind andes HIV teistele inimestele, kui nad puutuvad kokku oma verd. Ärge uuesti kasutada või jagada nõelu kellelegi.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete (nt naistepuna) või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.