Maks (Hepatotsellulaarne) vähi sõeluuringute (PDQ®): sõelumine [] -muudab, et see kokkuvõte (02/21/2014)

PDQ vähi ülevaadete vaadatakse regulaarselt üle ja ajakohastatakse uut teavet. See osa kirjeldab viimaseid muudatusi tehtud sellele kokkuvõte kuupäeva seisuga üle.

Kuulsused silmitsi vähki. Võimalikku terviseohtude põhjustatud tarbeesemeid nagu niisutajad, countertops ja mobiiltelefone. Need teemad kuulusid 10 enim vaadatud vähi uudiste kohta 2008; Patrick Swayze Kas Pankrease CANCE; Christina Applegate on Mastectomy: FA; Granite countertops retsept Oht; Niisutajaid Up nahavähi Mic; Senaator Ted Kennedy Kas Brain CANCE; Sümptomid hoiatavad Munasarja …

Uuendatud statistika hinnanguliselt uusi juhtumeid ja surmade 2014 (viidatud Vähiliidu võrdlusena 3).

Kokkuvõte on kirjutatud ja haldab PDQ sõelumine ja ennetamine Toimetus, mis on keeleliselt sõltumatu. Kokkuvõte kajastab sõltumatu ülevaate kirjandusest ja ei kujuta endast poliitilist avaldust või NIH. Rohkem infot kokkuvõte poliitika ja rolli PDQ toimetuskollegiumi säilitada PDQ kokkuvõtteid võib leida About this PDQ kokkuvõte ja PDQ ‘s Põhjalik Cancer Database lehekülge.

See teave on toodetud ja pakutud Nationa; cANCE; Instituut (). Teave selle teema võib olla muutunud, sest see oli kirjutatud. Kõige värskema informatsiooni saamiseks pöörduge nationâ; cANCE; Institute interneti koduleheküljel aadressil http: /; cancer.gov või helistada 1-800-4-Vähi.

 Avalik teave National Cancer Institute