Maks (Hepatotsellulaarne) vähi sõeluuringute (PDQ®): sõelumine [] Get rohkem teavet

-4- VÄHI

Jututuba Internetis

The ‘s LiveHelp® jututoa teenust pakub Interneti kasutajatele võimaluse vestelda võrgus Information Specialist. Teenus on saadaval 8:00-23:00 Ida aega, esmaspäevast reedeni. Teave spetsialistid aitavad internetikasutajate leida teavet veebisaitide ja vastata küsimustele vähki.

Kirjuta meile

Täiendavat informatsiooni, siis palun kirjutage sellele aadressile

Otsi veebisaiti

Veebilehekülg pakub on-line juurdepääsu teabele vähk, kliiniliste uuringute ja teiste veebilehtede ja organisatsioonid, mis pakuvad tuge ja vahendeid vähihaigetele ja nende perekonnad. Sest kiire otsing, kasutage otsingukasti ülemises paremas nurgas iga lehekülje. Tulemused laia otsingu tingimusi sisaldab loetelu “Parim kihlveod,” keeleliselt valitud veebilehti, mis on kõige tihedamalt seotud otsingusõna sisestamist.

On ka palju teisi kohti saada materjale ja informatsiooni vähiravi ja teenuseid. Haiglad oma ala võib olla teavet kohalike ja piirkondlike asutuste, et on teavet rahanduse saada ja ravi, saavad ravi kodus, ja probleemide lahendamisel, mis on seotud vähi raviks.

Leia väljaanded

HAS voldikud ja muud materjalid patsientidele, tervishoiutöötajatele ja avalikkusele. Need publikatsioonid arutama vähitüüpide, vähkkasvaja ravimeetodeid, toimetulek vähk ja kliinilistes uuringutes. Mõned väljaanded annavad teavet testid vähk, põhjused ja ennetamine vähk statistika ja teadustöö. materjalide need ja muud teemad saab tellida internetist või trükitud otse väljaannete Locator. Need materjalid on võimalik tellida ka telefoni teel Cancer Information Service tasuta at 1-800-4-VÄHI (1-800-422-6237).

: 2014/02/21

See teave on toodetud ja pakutud Nationa; cANCE; Instituut (). Teave selle teema võib olla muutunud, sest see oli kirjutatud. Kõige värskema informatsiooni saamiseks pöörduge nationâ; cANCE; Institute interneti koduleheküljel aadressil http: /; cancer.gov või helistada 1-800-4-Vähi.

 Avalik teave National Cancer Institute