Madal vererõhk diagnoosimine ja ravi

Madal vererõhk ei ole alati märk probleem. Aga kui sul on sümptomid madal vererõhk, arst saab diagnoosida seisukorras ja paljastada põhjus. Sümptomid uimasust ja peapööritust tõusmisel istuvast või pikali – langusega vererõhku – võib viidata seisund, mida nimetatakse posturaalne hüpotensioon. Lai valik tervislikku seisundit võib põhjustada ka teie sümptomid. Oluline on selgitada põhjus madal vererõhk nii sobiva ravi saab anda.

Arst vaadata oma haiguslugu, vanuse, spetsiifilisi sümptomeid, ja tingimused, mille sümptomid on toimunud. Ta teeb füüsiline eksam ja võib korduvalt kontrollida oma vererõhku ja pulsisagedust – pärast olete olnud pikali paar minutit, kohe pärast püsti, ja mõne minuti pärast seisad vaikselt.

Sa võid olla kõrge vererõhk ja ei tea seda. Kuna tal ei ole sümptomeid, seda nimetatakse “vaikne tapja. €; Kui sa oled üks miljonite täiskasvanud, kes peavad hakkama oma vererõhku, võite alustada täna need üheksa nõuanded; 1. Hoidke friikartulid ja muud soolast toitu. Vali madala naatriumi ja no-soola-toidulisandiga. Piirata keedusoola hulka, et sa kokk. Sa ei tohiks süüa rohkem kui teelusikatäis soola (mis on 2300 milligrammi naatriumi) päevas, kui sa oled terve. Mõned inimesed on …

Teised katsed võib läbi viia, nagu EKG (elektrokardiogramm), et mõõta südame löögisageduse ja rütmi ja Ehhokardiogramm (ultraheli test visualiseerida südame). Sul võib olla ka vereanalüüside otsima aneemia või probleeme oma veresuhkru taset.

Keerulisemad kodus EKG (Holteri jälgida või “sündmus” monitor) võib olla vajalik, et kontrollida, südameprobleemid, mis tulevad ja lähevad.

Pingutuse test või harvemini, mis on elektrofüsioloogiale test (EP test) võib olla ka kasulik.

Mõned vormid posturaalne hüpotensioon võib nõuda test nn “tilt tabelisse” test. See test hindab keha reageering muutustele positsiooni. Isik jääb lauale, on turvaliselt rihmaga, ja tabeli püstisesse asendisse kuni tund. Vererõhk, pulss ja sümptomid on registreeritud. Sageli ravimeid antakse aidata suunata ravi.

Paljude inimeste jaoks on krooniline madal vererõhk on võimalik tõhusalt ravida toitumise ja elustiili muutused.

Sõltuvalt põhjus teie sümptomid, võib arst teil suurendada oma vererõhku, tehes neid lihtsaid muudatusi