Madal testosteroon ja erektsioonihäired

Erektsioonihäired Trends

Kui teil on madala T, oma taset meessuguhormoon testosteroon langeb alla normaalse. Kui see juhtub see võib mõjutada teie seksuaalelu. Teie sugutung võiks minna. Ja siis võib teil tekkida erektsioonihäired (ED).

Et terve noormees, erektsioonihäired (ED) võib tunduda mõeldamatu. Võite arvatavasti mäletad korda (meenutage keskkooli), kui soovis see ei olnud nii lihtne erektsiooni; Aga kui vana sa oled – ja eriti siis, kui teil on suhkurtõbi – võid märgata muutusi. Võib-olla see võtab rohkem coaxing saada püstitada kui varem. Mõnikord võib see võtta rohkem otsest stimuleerimine peenis, kuigi ainult unenägu või soovitust sugu oli kunagi küllalt. Või ehk teie erektsioon ei ole päris nii …

Oluline on meeles pidada, et madala T ei ole ainus põhjus ED.

Kõige tavalisem põhjus ED vähendatakse verevoolu peenise tõttu kroonilisi haigusi, nagu kõrge vererõhk, kõrge kolesteroolitase, ja arterikõvastumus.

Psühholoogilised probleemid nagu depressioon, ärevus ja suhteprobleemid ka võimalikke põhjuseid ED. Nii on hulgiskleroos, seljaaju vigastused, kroonilise seljavalu, ja muud neuroloogilised seisundid.

Erektsioon sõltuvad testosterooni, kuid see seos nende kahe vahel on keeruline ja ei ole täielikult teada. Mõned mehed on terved erektsiooni vaatamata testosterooni tase ka alla normväärtuse.

Selge on see, et madal testosterooni tase on seotud mitmete sama krooniliste haigustega, mis mängivad rolli erektsioonihäired, nagu 2. tüüpi diabeet, rasvumine ja südamehaigused.

Kui teie testosterooni tase meetmed normi piires, tõstes selle kaudu testosterooni asendusravi (TRT) ilmselt ei aita teie ED. Selle asemel, pead otsima ja lahendada muid põhjusi.

Meeste, kellel on madal testosterooni tase, TRT on parem kogemus taastada mehe sugutung kui ületamiseks ED.

Kuigi paljud mehed TRT teha aruande parandamist nende erektsiooni, nad vajavad sageli lisatakse abi ED ravimeid, mida nimetatakse PDE-5 inhibiitorid nagu

Need ravimid soodustavad erektsiooni suurendades verevoolu peenisesse. Mõned mehed madala T, teiselt poolt, kes ei reageeri nendele ravimitele ilma ka toimumas TRT.

Mõned uuringud näitavad, et erektsioon parandused, mis tulenevad TRT ei tohi kesta üle pika aja.

Ravivad madal testosterooni võib parandada inimese seksuaalelu, taastades oma libiidot ja heledaks oma meeleolu, millega uuendati tema huvi seksi vastu.