madal sugutung naiste

Naise seksuaaliha loomulikult kõigub aastate jooksul. Tõusud ja mõõnad tavaliselt ühtib alguses või lõpus suhet või suuremate elu muutub, näiteks rasedus, menopaus või haigus. Mõned antidepressantide ja arestimise ravimeid võib põhjustada ka madal sugutung naistel.

Kui teil on püsiv või korduv huvipuudus seksi, mis põhjustab teile isiklikku stressi, siis võib olla Frigiidsus – nimetatakse ka naiste seksuaalne huvi / erutuse häire.

Aga sa ei pea vastama selle meditsiinilise definitsiooni otsida abi. Kui olete vaevunud madal sugutung või vähenenud seksuaaliha on elustiili muutuste ja sugu tehnikat, mis võib panna teid meeleolu sagedamini. Mõned ravimid võivad pakkuda lubadus samuti.

Kui soovite seksida harvemini kui teie partner teeb, ei ole keegi teist on tingimata väljaspool norm inimesed oma eluetapis – kuigi oma erinevused, tuntud ka kui soov lahknevus võib tekitada stressi.

Samamoodi, isegi kui teie sugutung on nõrgem kui ta kunagi oli, teie suhe võib olla tugevam kui kunagi varem. Bottom line: Ei ole magic number määratleda madal sugutung. See varieerub naine naine.

Mõned märgid ja sümptomid, mis võivad viidata madal sugutung hulka naine, kes

Kui sa vaevunud oma väike soov seksi, rääkige oma arstiga. Lahenduseks võiks olla sama lihtne kui liigi vahetamisel antidepressant võtate.

Millal näha arsti

Füüsikalised põhjused

Naise soov seksi põhineb keeruka koosmõju palju komponente, mis mõjutavad intiimsust, sealhulgas füüsilise heaolu, emotsionaalset heaolu, kogemused, uskumused, elustiili ja praegune suhe. Kui sul on probleem üheski nendes valdkondades, see võib mõjutada teie seksuaalset iha.

Laia haigused, füüsilised muutused ja ravimid võivad põhjustada madal sugutung, sealhulgas

hormooni muudatused

Muutused oma hormoonide taset võib muuta oma soov seksi. See võib esineda

Psühholoogilised põhjused

Teie probleemid ei pea olema füüsiline või bioloogiline et olla reaalne. Seal on palju psühholoogilisi põhjusi madala sugutung, sealhulgas

Suhte küsimused

Paljude naiste jaoks emotsionaalne lähedus on oluline eelmäng seksuaalset intiimsust. Nii probleeme oma suhe võib olla oluline tegur madal sugutung. Vähenenud huvi seksi on sageli tingitud pidev küsimusi, nagu

Mida sa saad teha

Perearste ja günekoloogid küsitakse tihti seksi ja lähedust osana rutiinne arstivisiidi. Võtke see võimalus olema siiras oma seksuaalset probleeme.

Küsimused võib arst

Kui arst ei tõstatada teemat, toob see üles. Sa võid tunda piinlikkust rääkida seksist oma arsti, kuid see teema on täiesti asjakohane. Tegelikult oma seksuaalse rahulolu on oluline osa oma üldist tervist ja heaolu.

Selle ettevalmistamiseks arutamist arstiga

Mõned põhilised küsimused pidage nõu oma arsti hulka

Arst esitada küsimusi sümptomid sul on ja hinnata oma hormonaalne staatus. Küsimused võib arst paluda hulka

Definitsiooni järgi, siis võib diagnoositud Frigiidsus – nimetatakse ka naiste seksuaalne huvi / erutuse häire – kui teil puudub sagedamini seksuaalse mõtteid või soov, ja nende puudumisel tundeid tekitab teile isiklikku stressi. Kas te sobi see meditsiiniline diagnoos või mitte, arst saab otsida põhjendusi, et oma seksuaalse soovi ei ole nii suur kui soovite ja leida võimalusi, kuidas aidata.

Lisaks teilt küsimusi oma haiguslugu, võib arst ka

Enamik naisi kasu ravilähenemise suunatud palju põhjusi seisneb selles seisukorras. Soovitused võivad sisaldada seksuaalharidust, nõustamine ja mõnikord ravimeid.

Räägi seksuoloogiga või nõustaja oskavad lahendada seksuaalse probleeme aitab madala seksuaaliha. Ravi hõlmab tihti harimine seksuaalse reaktsiooni ja tehnikaid ja soovitusi lugedes materjale või paaride harjutusi. Paarid nõustamine, mis tegeleb suhete probleemid võivad samuti aidata suurendada tundeid intiimsust ja soov.

Teie arst soovib hinnata ravimeid te juba kasutate, et näha, kas mõni neist kipuvad põhjustada seksuaalseid kõrvalmõjusid. Näiteks antidepressandid nagu paroksetiin (Paxil’it, Pexeva) ja fluoksetiin (Prozac, Sarafem) võib alandada sugutung. Lisamine või vahetamine bupropioonile (Aplenzin, Wellbutriin) – eri tüüpi antidepressant – tavaliselt parandab sugutung.

nõustamine

Östrogeeni tarnitud kogu keha (süsteemne) poolt pill, plaaster, spray või geeli võib olla positiivne mõju aju talitlust ja meeleolu tegureid, mis mõjutavad seksuaalset reaktsiooni. Aga süsteemne ravi östrogeenide võib olla oht teatud naised.

Ravimite läbivaatamine

Väiksemad östrogeeniannused – vormis tupe kreemi või aeglaselt vabastav ravimküünlana ring, et paned tuppe – võivad suurendada verevoolu tupe ja parandada soov ilma riske süsteemsete östrogeeni. Mõnel juhul võib arst määrata kombinatsioon östrogeeni ja progesterooni.

hormoonravi

Flibanseriinil (Addyi)

Mees hormoonid, nagu testosteroon, mängivad olulist rolli naiste seksuaalse funktsiooni, kuigi testosterooni esineb palju väiksemates kogustes naistel. Kuid asendades testosterooni naiste vastuoluline ja see ei ole heaks kiitnud Food and Drug Administration seksuaalhäired naistel. Plus see võib põhjustada akne, liigne keha karvad ja meeleolu või isiksuse muutused.

Algselt välja antidepressant, Flibanseriinil (Addyi) on retsepti ravim on heaks kiitnud Food and Drug Administration kui ravi madal seksuaaliha premenopausis naistel.

Iga päev pill, Addyi võib suurendada sugutung naisi, kes kogevad madal seksuaaliha ja kes leiavad kogemus piinlik. Potentsiaalselt tõsised kõrvaltoimed on madal vererõhk, pearinglus ja minestamine, eriti kui ravimit on segatud alkoholi. Eksperdid soovitavad, et te lõpetate ravimi võtmise, kui sa ei märka paranemist oma suguiha pärast kaheksa nädalat.

Tervisliku elustiili muutusi saab teha suur erinevus teie soov seksi

Avalikustamine madal seksuaaliha oma arstiga võib olla raske mõned naised, ja mõned inimesed võivad pöörduda üle leti taimseid preparaate asemel. Aga taimseid preparaate ei ole reguleeritud Food and Drug Administration, ja paljudel juhtudel ei ole hästi uuritud. Kuna need tooted võivad põhjustada kõrvaltoimeid või suhelda teiste ravimitega siis võib võtta, siis on oluline rääkida oma arstiga enne neid tooteid.

Üks toode, mis on segu taimseid preparaate nimetatakse Avlimil. See toode on östrogeenitaoline mõju organismile. Ja kuigi neid mõjusid võib aidata mõned seksuaalse raskusi, need samad mõjud võivad ka edendada kasvu teatud tüüpi rinnavähki.

Teine toode – botaanika massaažiõli nimetatakse Zestra – rakendatakse kliitor, häbememokad ja tupe. Üks väike uuringus leiti, et Zestra suurenenud erutuvuse ja rõõm võrreldes platseebot õli. Ainuke kõrvalnäht oli kerge põletustunne suguelundite piirkonnas. Zestra ei ole hea valik naiste tupe kuivus või tundlik tupe kudede.

Madal seksuaaliha võib olla väga raske teile ja teie partner. See on loomulik, pettunud või kurb, kui te ei saa olla nii seksikas ja romantiline, nagu soovite – või siis varem.

Samal ajal, madal seksuaaliha saa muuta oma partneri tunne tagasi, mis võib põhjustada konflikte ja tülisid. Ja seda tüüpi suhe ebastabiilsus võib veelgi vähendada soov seksi.

See võib aidata meeles pidada, et kõikumisi oma seksuaaliha on normaalne osa iga suhe ja iga eluetapis. Püüa mitte keskenduda kogu oma tähelepanu sugu. Selle asemel, et veeta aega toitev ennast ja oma suhteid.

Mine pika jalutuskäigu. Võta veidi ekstra magada. Kiss oma partneriga hüvasti, enne kui pea uksest välja. Tee kuupäeva öösel oma lemmik restoran. Tunne hea enda ja oma partneri võib tegelikult olla parim eelmäng.

külastada oma arsti