lymphoseek

Valitsus kiidab Lymphoseek

Üldnimetus: tehneetsiumiks Tc 99m tilmanocept; Heakskiitmise kuupäeva: 13. märts 2013; Ettevõte: Navidea Bioloogilised ravimid, Inc.

Ravi: Kasutamine lümfisüsteemi kaardistamine

Lymphoseek (tehneetsiumiks Tc 99m tilmanocept) Injection on uudne, retseptori suunatud väikese molekuli radioaktiivse ravimi kasutatud lümfisüsteemi kaardistamisprotseduuri, mis viiakse läbi, et aidata staadiumis rinnavähi ja melanoomi. Lymphoseek eesmärk on välja selgitada lümfisõlmed et nõrguda primaarse kasvaja, mis on suurim tõenäosus varjamist vähktõbi rinnavähiga patsienti või melanoom.

Mis on Lymphoseek?

Lymphoseek (tehneetsiumiks Tc 99m tilmanocept) Injection on näidustatud lümfisüsteemi kaardistamise käes gammaloendaja aidata lokaliseerimine lümfisõlmed äravool esmase kasvaja kohas patsientidel rinnavähk või melanoom.

Kliinilistes uuringutes Lymphoseek, tõsiseid ülitundlikkusreaktsioone esinenud, aga Lymphoseek võib kujutada ohtu selliste reaktsioonide tõttu tema keemiline sarnasus dekstraankiududega. Ülitundlikkus on seostatud dekstraanist ja modifitseeritud vorme dekstraanist (nagu rauddekstraan narkootikumid).

Enne manustamist Lymphoseek tuleb patsiente küsiti eelneva ülitundlikkuse ravimite, eriti dekstraanist ja modifitseeritud vorme dekstraanist. Elustamine seadmed ja väljaõpetatud personal peaks olema kättesaadav ajal Lymphoseek halduse ja patsientide puhul täheldatud sümptomite või ülitundlikkus pärast süstimist.

Kõige sagedasemad kõrvaltoimed on süstekoha ärritus ja / või valu (<1%). Mis on Lymphoseek kasutatakse? Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud Diagnoos ja uurimine glükagooni, mannitool, arginiin, L-arginiin, Lexiscan, GlucaGen'iga, Thyrogen'ile Aplisol, Tubersol, inuliin, regadenosoonile, Gastrografin, Lipiodol Ultra-Sametine, diatrisoaat, Lipiodol, gadobutroolile, Provocholine, Metopirone, tuberkuliini puhastatud proteiiniderivaadi, Amyvid , Cardiolite metakoliin, indocyanine roheline, Hicon, naatriumjodiidiks-i-131 Olulised ohutusjuhised Lymphoseek kõrvaltoimeid Lymphoseek (tilmanocept)