luzu

Therapeutic Klass: seenevastaste

Kasutab Luzu

Keemiline Klass: Imidasoolsed

Luliconazole kreemi kasutatakse raviks

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju luliconazole aktuaalne koor lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga luliconazole aktuaalne koor eakatel.

Enne Kasutades Luzu

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

On väga oluline, et te kasutate seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib põhjustada soovimatuid kõrvaltoimeid või nahaärritust.

See ravim peaks tulema koos patsiendi infolehel. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

See ravim on mõeldud kasutamiseks ainult naha pinnal. Ära saada see oma silmad, nina, suu või tupe.

Peske käsi enne ja pärast ravimi kasutamist.

Kandke piisavas koguses ravimit kata kahjustatud ja ümbritseva naha piirkondades, ja hõõruda õrnalt.

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult, see on väga oluline, et teil hoida ravimi kasutamisel täiskohaga ravi, isegi kui teie sümptomid hakkavad koristama paari päeva pärast. Kuna seen või pärmseente infektsioonid võivad olla väga aeglane koristama, siis võib olla, et jätkata ravimi kasutamist iga päev mitu nädalat või rohkem. Kui te lõpetate ravi liiga vara, võivad sümptomid uuesti tekkida. Ärge jätke ühtegi annust.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja vaadata teid mis tahes probleeme või soovimatuid tagajärgi, mis võivad olla põhjustatud ravimit.

Kui nahk probleemi ei paranda 2 nädala jooksul või kauem, või kui see muutub hullemaks, pidage nõu oma arstiga.

Ärge kasutage seda ravimit naha probleem, et ei ole kontrollinud arst.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on naha lööve, põletustunne, kipitustunne, turse, punetus või ärritus nahal.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Õige kasutamine Luzu

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Tinea pedis klotrimasooli aktuaalne, ketokonasool aktuaalne, Terbinafiinile aktuaalne, Lotrisone, Lamisil, mikonasooliga aktuaalne, Griseofulviini

Tinea corporis klotrimasooli aktuaalne, ketokonasool aktuaalne, Terbinafiinile, Lotrisone, Lamisil, mikonasooliga aktuaalne, Griseofulviini

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Luzu

Tinea cruris klotrimasooli aktuaalne, ketokonasool aktuaalne, Terbinafiinile aktuaalne, Lotrisone, Lamisil, mikonasooliga aktuaalne, Griseofulviini

 või minna liituda Luzu tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

Luzu kõrvaltoimed

Luzu (luliconazole aktuaalne)