Lupus ja depressioon: Toimetulek Tips

Kui teil on erütematoosne, see on normaalne, et kurb või alla mõnikord. Lõppude lõpuks, luupus võib sundida teid teha suuri kohandusi oma elus. Lupus saab koormaks oma isiklikke suhteid ja teha seda raske teha mõningaid asju, mida nautida. Kõik see võib võtta teemaks teile emotsionaalselt. Aga kurvameelsus või depressioon, mis kestab rohkem kui paar nädalat tuleb hinnata ja ravida.

Inimesed, kellel on krooniline haigus nagu luupus on suurem risk depressiooni. Uuringud näitavad, et nii palju kui 60% inimestest krooniline haigus on depressioon mingil hetkel oma elus.

Aga ärge proovige diagnoosida ise. Mõned sümptomid lupus – energia kadumine, unehäired, väsimus – suudab jäljendada depressiooni sümptomid. Mine arsti ja tegema koostööd, et tegeleda depressiooni.

Siin on 11 sammud saab võtta, kui teil on erütematoosne ja arvate, et võite olla depressioon.

Arst saab hinnata, diagnoosida ja aitab teil otsustada, millist ravi on parim. Enamasti arst soovitada kombinatsioon psühhoteraapia ja antidepressantidega. “Mõned inimesed leiavad nad vajavad antidepressant, mis aitavad saada neid välja jooksuaeg,” ütleb Helen Grusd, PhD, kliiniline psühholoog Los Angeles ja eelmine president Los Angeles County Psychological Association. “Siis, kui nad end paremini, kui nad saavad alustada teha muid asju omal aidata leevendada depressiooni.”

“Kui te esimest diagnoositud luupus, on loomulik, et liikuda etappidel leina, eitamisest viha ja depressioon,” ütleb Grusd. Need kõik on normaalne tundeid. Aga põhiline on mitte jääda liiga kauaks igal etapil. Selle asemel, proovige liikuda suunas heakskiitu. “Nõustudes, et sul on lupus ning siis liigub oma eluga aitab depressiooni,” ütleb Grusd. See võib tähendada uut elu eesmärgid ise ja leida uusi asju saab teha, et sulle meeldib.

“Olin harjunud väga aktiivsed, kuid lupus see lihtsalt ei olnud võimalik. Pidin aeglustada, “ütleb Ann S. Utterback, PhD, saade hääl spetsialist Virginia, kes oli diagnoositud luupus 2006.” See oli tõeline väljakutse, kuid ma otsustasin kasutada aega, et teha midagi lõbusat ise. Nii lugesin kõik klassikat Ma ei ole kunagi saanud umbes lugemist enne. ”

Lupus advokaat Christine Miserandino pakub näpunäiteid, nõuandeid ja toimetuleku strateegiad elavad lupus; Vaata videot