Lupus alternatiivsed ravimeetodid: Jooga, Immunoablation ja More

Kuigi mõned inimesed lupus proovida alternatiivseid või täiendavaid teraapiaid (näiteks spetsiaalsed dieedid, kalaõli või kiropraktika ravi), ei ole neid tõestatud ravimeetodite lupus.

Keegi ei tea, mida põhjustab lupus, et ei ole teada, kuidas seda ära hoida. Aga kui sul on lupus, siis aitab hallata ägenemisi b; Vältides tuntud vallandab nagu päikesevalgus, stress ja vähene slee; Pöörata erilist tähelepanu oma dieeti ja saada piisavalt exercis; Ülesmärkimine sümptomid – kui need tekivad, mida vallandab neid, ja kui kaua need kestavad – ja kohandades oma rutiinse vastavalt

Ravimite ja ravimeetodite nüüd uuritakse on mõeldud muutma, kuidas immuunsüsteem töötab nii, et nad saavad hoida haiguse progresseerumist. Need uuemad ravi hulka tüvirakkude siirdamine ja bioloogiline ravi.

Immunoablation või withou; tüviraku siirdamise tüvirakkude siirdamine uuritakse ravinaiste raske lupus et ei ole kontrollitud kõiki teisi ravimeid. Immunoablation kasutab võimas ravimid hävitada kahjustatud immuunsüsteem. Pärast immunoablation, kas luuüdis lastakse asendada ise või siis on osaliselt asendatud kaudu tüvirakkude siirdamist. Siirdamise asendab vigastatud või hävinud luuüdi rakud tervete rakkude või tüvirakkude. Tüvirakud on ebaküpsed rakud, mis on toodetud luuüdis. Nad võivad jagada toota rohkem tüvirakke. Või võivad nad küpsevad punalibled valgete vereliblede ja vereliistakuid. Veel uuring sellistele ravimitele lupus vajatakse.

Bioloogiline ravi plokid konkreetseid samme lupus autoimmuunse protsessi ilma allasurumine kogu immuunsüsteemi. Teadlased on praegu katsetavad väga konkreetsed ained, nagu antikehad ja nukleotiidid, et blokeerida teatud etappe autoimmuunprotsess. Rituximab on antikeha suunatud teatud immuunrakud, milles võib olla roll lupus. See on kinnitatud reumatoidartriidi ravimiseks. Uuringud otsivad kasutamise Rituksimabravil lupus. See on hakanud kasutatakse lupus rakette, mida ei reageerinud teiste immunosupressiivsete ravimeetoditega. Mõningatel juhtudel rituximab on seostatud tõsiste kõrvaltoimete, nagu hingamisraskused, südamehaiguste, või raske infektsioon. Nii kasutamise Rituksimabravil jälgivad hoolikalt.

DHEA (nimetatakse ka toimega anaboolsed steroidid USA) on androgeense toidulisand, mis on saadud loodusliku jamss. Eksperdid viitavad ainult kasutades farmaatsia-klass (versus “looduslik”) DHEA. Uuringute tulemused on segatud. Kuid enamik uuringud näitavad ravimi ei ole rohkem mõju lupus ennast kui platseebo. 2 Kõige sagedasemad kõrvaltoimed DHEA on akne ja näo karvakasvu ja naiste juuste meestel. Kuna see lisand on hormonaalse aine, rääkige oma arstiga enne kasutamist. Ja on oma DHEA taset veres kontrollida iga 6 kuu järel. Pikaajaline mõju ei ole teada.