loxitane

Eakad dementsusega patsiendid seotud psühhoos raviti atüüpiliste antipsühhootiliste ravimitega on suurenenud risk surra võrreldes platseeboga. Kuigi surmapõhjuste kliinilistes uuringutes varieeriti enamik surmajuhtumeid näis olevat kardiovaskulaarsed (nt südamepuudulikkus, äkksurm) või nakkusliku (nt pneumoonia) iseloomuga. Vaatlusuuringud soovitada, et sarnaseid atüüpilised antipsühhootilised ravimid, ravi tavapäraste antipsühhootiliste ravimitega võib suurendada suremust. On nendest uuringutest selge, mil määral suremuse leiud võivad olla tingitud Antipsühhootikum vastandina Patsientide iseloomustus. Loksapiiniga ei ole heaks kiidetud patsientide raviks Dementsusega seotud psühhoos.

Kasutab Loxitane

Therapeutic Klass: antipsühhootilised

Keemiline Klass: dibensoksasepiini

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju loksapiiniga lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju loksapiiniga eakatel patsientidel. Kuid eakatel patsientidel (eriti naistel) on tõenäolisem on Düskineesianähtude (liikumine häire), mis võib eeldada patsientidele ettevaatusega loksapiiniga.

Enne Kasutades Loxitane

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme regulaarsed külastused, eriti esimese paari kuu jooksul seda ravimit. See võimaldab muutusi teie annust ja kontrollida soovimatuid tagajärgi.

Ärge lõpetage ravimi võtmist ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata. Arst võib teie järk-järgult vähendada võtate enne ravi täielikku lõpetamist. See võimaldab oma keha aega kohaneda ja hoida oma seisundi süvenemise.

Ravim suurendab alkoholi mõju ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis sind unisust või uimasust). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravim heinanohu või allergia; rahustid, rahustid või unerohud; retsepti valuvaigisteid või narkootikumide; ravimid haigushoogude või barbituraadid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. Kontrollige koos oma arstiga enne mis tahes eespool kui te võtate seda ravimit.

Õige kasutamine Loxitane

See ravim võib põhjustada Düskineesianähtude (liikumine häire). Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on mõni järgmistest sümptomitest Selle ravimi võtmise ajal: huule laksutav või puckering, puhitamine põskedel, kiire või spiraalikujuline keele liigutused, kontrollimatud närimisliigutuste või kontrollimatud liigutused käte ja jalad.

Lõpetage selle ravimi võtmist ja pöörduge kohe oma arstile, kui teil on mõni järgmistest sümptomitest selle ravimi kasutamise ajal: krambid (hood), hingamisraskused, kiire pulss, kõrge palavik, kõrge või madal vererõhk, suurenenud higistamine, kusepidamatus, tugev lihasjäikus, ebatavaliselt kahvatu nahk, või väsimus. Need võivad olla sümptomid tõsine seisund, mida nimetatakse maliigne neuroleptiline sündroom (MNS).

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel saada unisust või uimasust, kui nad on tavaliselt, eriti siis, kui ravimi kogust suurendada. Isegi kui te seda ravimit võtta enne magamaminekut, siis võib tunduda, unisust või uimasust tõustes. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui te ei ole tähelepanelik.

Kuigi see ei ole probleem enamik patsiente, pearinglus, peapööritus või minestamine võib tekkida, eriti kui sa püsti lamavast või istuvast asendist. Püsti aeglaselt võivad aidata. Kui probleem püsib või süveneb, pöörduge oma arsti poole.

Loksapiiniga võib põhjustada suukuivust. Sest ajutist leevendust, kasutage sugarless kommi või kummi sulatada bitti jää suhu või kasutada sülje asendaja. Siiski, kui suus jätkuvalt kuivus rohkem kui 2 nädalat, pidage nõu oma arsti või hambaarsti. Jätkates suukuivus võib suurendada riski hambahaiguste, sealhulgas hambakaariese, igemehaigused, ja seene infektsioonid.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Loxitane

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus N kategooria Pole klassifitseeritud

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Loxitane kõrvaltoimed

Loxitane (loksapiiniga)

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Ärritunud olekus Abilify, olansapiin, Zyprexaga, aripiprasooli loksapiiniga, Zyprexaga Zydis, Zyprexaga intramuskulaarselt, Zyprexaga Relprevv, Abilify Discmelt, Adasuve

Skisofreenia Seroquel, Abilify, kvetiapiin, risperidoon, olansapiin, Zyprexaga, Belivon, Latuda, aripiprasooli GeodonTM, klosapiin, Rexulti

 või minna liituda Loxitane tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.