Low-Carb, High-valgusisaldusega dieeti: riskid (Ketoos) ja eelised

Michael W. Smith, M; kohta 6. mai 2015

Kõrge valgusisaldusega, madala süsivesikute dieeti, nagu Atkinsi dieet, on laialdaselt edendada nii efektiivne kaalulangus plaanid. Need programmid üldiselt soovitada, et dieedipidajad saada 30% kuni 50% kogu nende kaloreid valku.

Võrdluseks Heart Association, National Kolesterool Education Program, ja Vähiliidu kõik soovitavad dieeti, kus väiksema osa kaloritest saadakse proteiini.

Tavaliselt keha põletab süsivesikuid kütust. Kui kahandas süsivesikuid, keha läheb metaboolne riigi nimega ketoos, ja see hakkab põlema oma rasva kütusena.

Kõrge kolesteroolitase; Mõned valguallikad – nagu rasvaseid lihatükke, kogu piimatoodete ja muude kõrge rasvasisaldusega toitu – võib tõsta kolesterooli, suurendades oma võimalusi südamehaigusi. Kuid uuringud näitasid, et inimesed Atkinsi dieet kuni 2 aastat tegelikult langenud “halb” kolesterooli taset; Neeruprobleemid. Kui teil on probleeme neerudega, süüa liiga palju valku endast täiendavat koormust neerusid. See võib halvendada neerufunktsiooni; Osteoporoos ja neerukivid. Kui teil on pooleli suure valgusisaldusega dieet, võite urineerida rohkem kaltsiumi kui tavaline. On vastuolulised, kuid mõned eksperdid arvavad seda võiks teha osteoporoosi ja neerukivide tõenäolisem.

Kui teie rasvavarud saanud peamine energiaallikas, võite kaotada kaalu.

Mõned eksperdid on väljendanud muret kõrge valgusisaldusega, madala carb dieeti.

Kui olete kaaluvad kõrge valgusisaldusega dieeti, pidage nõu oma arsti või toitumisspetsialisti, et näha, kas see on OK teile. Nad võivad aidata teil tulla kava, mis veenduge, et saada piisavalt puu- ja köögivilju ning et te saate lahja proteiini toidud.

Pea meeles, et kaalulangus, mis kestab tavaliselt põhineb muutusi saab elada pikka aega, mitte ajutise dieedi.

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …