Lovage: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju ja hoiatused

Ache des Montagnes, Angelica Levisticum, AngÃlique de Montagne, Apio de Monte, CÃleri PerpÃtuel, Herbe à Maggi, Hipposelinum Levisticum, Lavose, Levistici Radix, LevÃstico, Levisticum officinale, LÃvistique officinale Ligusticum Levisticum, Liv ..; Vaata kõik nimed Ache des Montagnes, Angelica Levisticum, AngÃlique de Montagne, Apio de Monte, CÃleri PerpÃtuel, Herbe à Maggi, Hipposelinum Levisticum, Lavose, Levistici Radix, LevÃstico, Levisticum officinale, LÃvistique officinale Ligusticum Levisticum, Livèche, Love Petersell , Maggi Plant, Persil d’Amour, mere Petersell, Smallage, Smellage, Szechuani Hariliku leeskputke; Peida nimed

Lovage on taim. Juur ja maa-alune vars (risoom) on kasutatud meditsiinis; Hariliku leeskputke kasutatakse € œirrigation therapyâ € valu ja turset (põletikku) kohta alumiste kuseteede jaoks neerukivide tekke vältimiseks ning suurendada uriini kui kuseteede infektsioonid või vedelikupeetust esineb; Lovage kasutatakse ka seedehäired, kõrvetised, kõhupuhitus, soolegaasid, ebaregulaarne menstruatsioon, kurguvalu, keeb, koltunud naha (kollatõbi), malaaria, vedeliku kogunemine kopsu ümber (pleuriit), podagra, liigesevalu (reuma) ja migreen peavalud. Seda kasutatakse ka Köha lahti flegma hingamisteede tingimused; In toitude ja jookide, lovage kasutatakse maitse komponent; Töötlevas tööstuses lovage kasutatakse lõhna seebid ja kosmeetika.

Kemikaalide lovage võib suurendada vee kadu läbi urineerimine, väheneb spasmid, ja aidata võidelda infektsioonidega.

Piisavad tõendid, fo; seedehäired; Kõrvetised; Soole gaas; Ebaregulaarne menstruatsioon; Käre kurk; keeb; kollatõbi; Podagra; migreen; Kasutamiseks € œirrigation therapyâ € kuseteede põletikku ja neerukivid; Muud tingimused. Rohkem tõendeid on vaja hinnata tõhusust lovage nende kasutusalad.

Lovage on tõenäoliselt ohutu enamik inimesi. See võib suurendada tundlikkust päikese, eriti pikaajalisel kasutamisel. See võib panna sind suurem risk lööbe päike, päikesepõletuse ja nahavähi. Kanda päikesekrem ja kaitseriietust väljaspool, eriti kui teil on kerge seinaga; Ettevaatusabinõud ja hoiatused: Rasedus ja rinnaga -feeding: Hariliku leeskputke tõenäoliselt EBATURVALISE raseduse ajal. Seal on mõned aruanded, et see võib põhjustada emaka kokkutõmbe või alustada menstruatsiooni. See võib põhjustada raseduse katkemist; Ei ole piisavalt teada ohutuse kasutades lovage rinnaga -feeding. Hoia ohutu poolel ja vältida kasutamist; Vedelikupeetus (tursed): Ärge proovige € œirrigation ravi, ā €, mis on kasutada kerge diureetikum nagu lovage palju vedelikku suurendada uriini voolu, kui te säilitada vedeliku tõttu südamehaigus või neeruhaigus; Kõrge vererõhk: On mure, et lovage võib suurendada naatriumi kogus organismis, ja mis võivad tõsta vererõhku; Neeruprobleemid: Ärge kasutage lovage kui olete põletikus või valusad neerude või kahjustatud neerufunktsioon.

Lovage tundub toimivat nagu “vett pillid”, mida põhjustab keha kaotada vett. Võttes lovage koos teiste “vett pillid” võib põhjustada keha kaotada liiga palju vett. Kaotanud liiga palju vett võib põhjustada teil olla uimane ja vererõhku minna liiga madal; Mõned “vett pillid” hulka klorotiasiid (Diuril), kloortalidoonil (Thalitone), furosemiidi (Lasix), hüdroklorotiasiidi (hüdroklorotiasiidi, Hydrodiuril, MICROZIDE) ja teised.

Sobivad annus lovage sõltub mitmetest teguritest, näiteks kasutaja vanusest, tervisest ja mitmed teised tingimused. Sel ajal ei ole piisavalt teaduslikke andmeid, et määrata sobiv annuste puhul lovage. Pea meeles, et loodustooted ei ole alati tingimata ohutu ja annused võivad olla olulised. Järgi kindlasti asjakohane suundades toote etiketil ja nõu oma arsti või arst või muu tervishoiutöötaja enne kasutamist.

viited

Ashwood-Smith MJ, Ceska O, Yeoman A, et al. Valgustundlikkus alates raiest lovage (Levisticum officinale). Kontaktdermatiit 199; 26 (5): 356-357.

Bylaite E, Roozen JP, Legger A, et al. Dünaamiline surnud ruum-gaaskromatograafia-olfactometry analüüsitud erinevaid anatoomilise osa lovage (Levisticum officinale Koch.) Kell kaheksa kasvab järk-järgult. J Agric Food Chem 200; 48 (12): 6183-6190.

Podebrad, F., Heil, M., Reichert, S., Mosandl, A., Sewell, AC, ja Bohles, H. 4,5-dimetüül-3-hüdroksü-2 [5H] -furanooniga (sotolone) – lõhna vahtrasiirup uriini haigus. J Inherit.Metab Dis. 199; 22 (2): 107-114.

Simon JE, Chadwick.A.F., Craker E. Ürdid: indekseeritud Bibliograafia. 1971-1980. Teaduskirjanduses Valitud Maitsetaimed ja aromaatsed ja ravimtaimed parasvöötme. 1984.

Elektrooniline Code of Federal Regulations. Pealkiri 21. Osa 182 – Ained üldiselt ohutuks. Kättesaadav: http://ecfr.gpoaccess.gov/cgi/t/text/text-idx?c=ecfr&sid= 786bafc6f6343634fbf79fcdca7061e1 & rgn = div5 & view = tekst & sõlm = 21: 3.0.1.1.13 & idno = 21

Heck AM, DeWitt BA, Lukesi AL. Võimalikke koostoimeid alternatiivseid ravivõimalusi ja varfariin. Am J Health syst Pharm 200; 57: 1221-7.

Röövlid JE, Tyler VE. Tyler Maitsetaimed valik: raviostarvet Phytomedicinals. New York, NY: Haworth Taimsed Press 1999.

Looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Tarbija versioon. vaata looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Professional versiooni. ÂTherapeutic Research Ülikool 2009.

Ex. Ženšenni, vitamiin C, Depression