lorasepaam süsti

Therapeutic Klass: Rahustavad

Kasutab lorasepaam

Farmakoloogilise klassi: bensodiasepiini, Lühike või keskmise toimeajaga

Lorazepam on bensodiasepiini. Bensodiasepiinide rühma kuuluvate ravimite nimetatakse kesknärvisüsteemi (KNS) depressantide mis on ravimid, mis aeglustavad närvisüsteemi.

lorasepaam on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest lorasepaam järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon lorasepaam või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju lorasepaam süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga lorasepaam süsti eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on raske uimasus või vanusega seotud südame, maksa või neeruprobleemid, mis võivad vajada annuse patsientidel lorasepaam süsti.

Enne Kasutades lorasepaam

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate lorasepaam, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades lorasepaami tahes järgmiste ravimitega ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades lorasepaami tahes järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades lorasepaami tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise lorasepaam. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab sulle lorasepaam. lorasepaam antakse läbi nõel ühes oma veenid või antud tulistas ühte lihaseid.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme pärast saate lorasepaam veendumaks, et see töötab korralikult ning kontrollida, kas kõik soovimatud mõjud.

Kasutades lorasepaam raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kui te arvate, et olete rasestunud, rääkige sellest oma arstile.

lorasepaam võivad põhjustada uimasust, probleeme mõtlemise probleeme liigutuste kontrollimisel, või häda selgelt nägemast. Veenduge, et teate kuidas reageerite lorasepaam enne autojuhtimist, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui te ei ole valvas ega suuda mõelda ega näe hästi.

Kui teil tekib ebaharilik või kummalised mõtted ja käitumine, võttes samal ajal lorasepaam süsti, siis kindlasti rääkige sellest oma arstile. Mõned muudatused, mis on tekkinud inimestel, kes lorasepaam on nagu need on näha inimesi, kes joovad liiga palju alkoholi. Muud muutused võivad olla segasus, rahutus ja hallutsinatsioonid (asjade nägemine, kuulmine, või tuntakse asju, mida pole olemas).

lorasepaam lisab alkoholi toimet ja teised kesknärvisüsteemi (KNS) depressantide. Kesknärvisüsteemi pärssivate on ravimid, mis aeglustavad närvisüsteemi, mis võib põhjustada uimasust või sind vähem tähelepanelik. Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravim heinanohu, allergia, või nohu, rahustid, rahustid või unerohud; retsepti valuvaigisteid või narkootikumide; barbituraadid (kasutatakse krambihoogude); lihaslõõgastid või anesteetikumid (nüristava ravimid), sh mõned anesteetikumidele. See toime võib kesta paar päeva pärast te lõpetate lorasepaam. Kontrollige koos oma arstiga enne mis tahes eespool, kui te kasutate lorasepaam.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Õige kasutamine lorasepaami

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus D-kategooria Positiivne tõendeid riski

CSA Graafik 4 Mõned võimalikku kuritarvitamist

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Ärevus Xanax, Lexapro, Cymbalta, alprasolaami, atenolooli, lorasepaam

Unetus melatoniini, lorasepaam, amitriptüliin, Ambien, Ativani, zolpideem

Paanikahäire Xanax, sertraliin, Zoloft, Prozac, alprasolaami, clonazepam

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal lorasepaam

Intensiivraviosakonnas Agitatsioon lorasepaam, Ativani, diasepaam, Vaalium, haloperidool, Haldol

lorasepaam kõrvaltoimed

lorasepaam