Logwood: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju ja hoiatused

Bloodwood, Bois Bleu, Bois de Brasil, Bois de CampÃĒche, CampÃĒche, Haematoxylum campechianum, Haematoxylum Lignum, Palo de Campeche, Palo de Tinte, Peachwood.

Logwood on taim. Inimesed kasutavad logwood teha meditsiin; Logwood kasutatakse kõhulahtisuse ja liigne veritsus (verejooks). Seda kasutatakse ka kuivatusagensina (kibe).

Ei ole piisavalt andmeid, et teada, kuidas logwood tööpõhimõtteid.

Piisavad tõendid, fo; kõhulahtisus; Liigne veritsus (verejooks); Kasutage kuivatusagensina; Muud tingimused. Rohkem tõendeid on vaja hinnata tõhusust logwood nende kasutusalad.

Ei ole teada, kui logwood on ohutu või millised on võimalikud kõrvalmõjud võivad olla; Ettevaatusabinõud ja hoiatused: Rasedus ja rinnaga -feeding: Ei ole piisavalt teada kasutamist logwood raseduse ja rinnaga -feeding. Hoia ohutu poolel ja mitte kasutada.

Meil ei ole praegu andmeid logwood koostoimed

Sobivad annus logwood sõltub mitmetest teguritest, näiteks kasutaja vanusest, tervisest ja mitmed teised tingimused. Sel ajal ei ole piisavalt teaduslikke andmeid, et määrata sobiv annuste puhul logwood. Pea meeles, et loodustooted ei ole alati tingimata ohutu ja annused võivad olla olulised. Järgi kindlasti asjakohane suundades toote etiketil ja nõu oma arsti või arst või muu tervishoiutöötaja enne kasutamist.

viited

Grünwald J, Brendler T, Jaenicke C. PDR eest ostetud ravimeid. 1. köites. Montvale, NJ: Medical Economics Company, Inc., 1998.

Looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Tarbija versioon. vaata looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Professional versiooni. ÂTherapeutic Research Ülikool 2009.

Ex. Ženšenni, vitamiin C, Depression