Liverwort: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju ja hoiatused

Liverleaf, Anemone acutiloba, AnÃmone à Lobes Aigus, Anemone americana, Anemone sinilill, AnÃmone d’AmÃrique, AnÃmone HÃpatique, BryopsidÃe, sinilille nobilis var. acuta, Hepatica nobilis var. obtusa, Hepática, Hepatici Noblis Herba, hap ..; Vaata kõik nimed Liverleaf, Anemone acutiloba, AnÃmone à Lobes Aigus, Anemone americana, Anemone sinilill, AnÃmone d’AmÃrique, AnÃmone HÃpatique, BryopsidÃe, sinilille nobilis var. acuta, Hepatica nobilis var. obtusa, Hepática, Hepatici Noblis Herba, HÃpatique d’AmÃrique, HÃpatique à Lobes Aigus, Herb Trinity, Neer naistepuna, Leberbluemchenkraut, Liverleaf, Liverweed, liverwort-Leaf, Round endiivia sinilille, Round-Lobe sinilille, Sharp-Lobe Sinilill , Humallutsern; Peida nimed

Liverwort on taim. Inimesed teevad ravim välja värsked või kuivatatud osad, mis kasvavad maapinnast; Vaatamata tõsiseid ohutusega seotud probleeme, liverwort kasutatakse raviks sapikivid ja maksa tingimused, sealhulgas kollatõbi, maksa suurenemine, hepatiit ja maksatsirroos. Samuti kasutatakse ravimiseks mao ja seedetrakti ebamugavustunne, stimuleerides söögiisu, vabastades täiskõhutunne, reguleerides Soolefunktsioon ja stimuleerib pankreast; Mõned inimesed kasutavad liverwort raviks veenilaiendite, kolesterooli stimuleerides vereringet ja ā € œpurifyingâ € verest; Naised kasutavad liverwort leevendab menopausi sümptomeid; Veel kasutatakse tugevdada närve, ainevahetust stimuleeriv, edendades lõõgastust ja üldise toonik; Liverwort mõnikord vahetult kohaldada hemorroidid.

Liverwort võib stimuleerida kesknärvisüsteemi (KNS).

Piisavad tõendid, fo; Maks tingimustes nagu hepatiit või maksatsirroos; Magu ja Seedehäired; Isutus; sapikivid; Kõrge kolesteroolitase; Veenilaiendid; Kehv verevarustus; Menopausi sümptomeid; Hemorroidid; Reguleerimine soolestiku tööd; Stimuleerimine kõhunääre; Tugevdamine närvid; Ainevahetust stimuleeriv; Muud tingimused. Rohkem tõendeid on vaja hinnata tõhusust liverwort nende kasutusalad.

Värske liverwort tõenäoliselt EBATURVALISE kui võtta suu kaudu või nahale. See võib põhjustada palju kõrvaltoimeid nagu kõhulahtisus, mao ärritus, neerude ja kuseteede ärritus võetuna suu kaudu. Kui kantakse otse nahale värske liverwort võib põhjustada ärritust, sügelust ja mädavilliline; Ei ole teada, kui kuivatatud liverwort on ohutu või mida kõrvaltoimetest võib olla; Ettevaatusabinõud ja hoiatused: Rasedus ja rinnaga -feeding: On tõenäoline EBATURVALISE võtta liverwort suu või kohaldada seda nahka. See on eriti oluline, et vältida kasutades liverwort kui te olete rase või toidate last rinnaga.

Meil ei ole praegu andmeid liverwort koostoimed

Sobivad annus liverwort sõltub mitmetest teguritest, näiteks kasutaja vanusest, tervisest ja mitmed teised tingimused. Sel ajal ei ole piisavalt teaduslikke andmeid, et määrata sobiv annuste puhul liverwort. Pea meeles, et loodustooted ei ole alati tingimata ohutu ja annused võivad olla olulised. Järgi kindlasti asjakohane suundades toote etiketil ja nõu oma arsti või arst või muu tervishoiutöötaja enne kasutamist.

viited

Storrs, F. J., Mitchell, J. C. ja Rasmussen, J. E. Kontakt ülitundlikkus liverwort ja Compositae pere taimed. Cutis 197; 18 (5): 681-686.

Tamehiro, N., Sato, Y., Suzuki, T., Hashimoto, T., Asakawa, Y., Yokoyama, S., Kawanishi, T., Ohno, Y., Inoue, K., Nagao, T., ja Nishimaki-Mogami, T. Riccardin C: looduslik toode, mis toimib maks X retseptori (LXR) alfa agonist ja LXR antagonist. FEBSLett 10-10-200; 579 (24): 5299-5304.

Looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Tarbija versioon. vaata looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Professional versiooni. ÂTherapeutic Research Ülikool 2009.

Ex. Ženšenni, vitamiin C, Depression