Liigesevedelikku analüüs

Liigesevedeliku analüüs on katse vaadata liigesevedeliku mikroskoobi all probleeme nagu infektsioon, podagra, pseudopodagra, põletik või verejooks. Katse aitab leida põhjus liigesevalu või turse.

Proovi liigesevedeliku võib võtta mis tahes ühiste keha. Ühine vedeliku Seejärel analüüsitakse laboris otsima põletik, infektsioon, podagra, pseudopodagra või verejooks.

Liigesevedeliku analüüsi, et leida põletik, infektsioon, podagra või pseudopodagra. Eemaldamine mõned liigesevedeliku võib ka valu põhjustab vedeliku kogunemisest oma ühist.

Rääkige oma arstile, kui teil

Rääkige oma arstile kõikidest probleeme sul on vaja test, sellega kaasnevad riskid, kuidas seda teha, või mis tulemusi ei tähenda. Et aidata teil mõista, kui tähtis on see test, täita meditsiini- test vorm (Mis on PDF-dokument?).

Liigesevedeliku analüüs võtab aega umbes 20 minutit ja saab teha oma perearsti juures, kliinikus, operatsioonisaali või traumapunkti. Sõltuvalt sellest, millised ühiseid uuritakse, võidakse teil paluda lahti riietuma ja pane haigla kleit. Sa istuda või pikali uurides tabelis.

Arst uurib ühine kindlaks teha, kus Nõel. Nahk üle ühise ala puhastada antiseptilise lahusega. Lokaalanesteetikum sageli süstitakse naha üle ühist. Väikeste laste rahusti võib anda ka.

Võtnud aspiriini hiljuti; Võtate ravimeid, mis võivad aeglustada vere hüübimist, sh mittesteroidsed põletikuvastased ravimid (MSPVA-d, näiteks ibuprofeen, naprokseen või etodolac) või varfariiniga (Coumadin); On allergia ravimite, sh anestesioloogia; Kas mõni veritsus probleeme; Kas või võib olla rase.