Lhermitte’i Logi sisse MS: mis see on, ja kuidas seda ravida?

See kestab vaid paar sekundit, kuid see võib olla üllatavalt: Intensiivne plahvatuse valu nagu elektrilöögi, mis voolab mööda selga oma käsi ja jalgu, kui te liigute oma kaela. Seda nimetatakse Lhermitte ‘s märk või juuksuri tool märk, ja see on sageli üks sümptomeid, et inimesed maininud, kui nad esimest korda diagnoositi sclerosis multiplex.

Suunatud ja tunne hea MS

Kui teil on MS, immuunsüsteemi hakkab ründama rasvhapete kate, mida nimetatakse müeliini, mis kaitseb närve. Ilma selleta armkude vormid ja hakkab blokeerida sõnumite reisides oma aju ja seljaaju. Lhermitte’i märk on üks sümptomeid, mis juhtub siis, kui need signaalid ei liigu, nagu nad peaksid.

MS ei ole ainus seisund, mis võib põhjustada Lhermitte’i. Samuti võib juhtuda, et inimesed teiste seotud häirete ülaosa seljaaju ja inimestele tõsine puudus vitamiini B12. Arst soovite testida näha, kui MS või muu terviseprobleem põhjustab teie sümptomid.

Nagu paljud MS sümptomid, olete tõenäoliselt vallandada Lhermitte’i märk, kui sa oled väsinud või ülekuumenenud. See võib juhtuda ka siis, kui te liikuda oma pea vales suunas, sageli, kui teie lõug tabab oma rinnale.

Arst võib määrata mõne ravi, et aidata leevendada oma valu

On ka ravimeid, mis suudavad võidelda Lhermitte’i märk

Rääkige oma tervishoiu meeskond umbes mix ravi, mis aitab kõige rohkem.

Allikad

Valge, F. nähtusid meditsiinis ja kirurgias: atlase Harva, kadunud ja unustatud nähtusid, Xlibris, 2009.

Galey, T. International Journal of MS Care, 2004. aasta talvel.

Sclerosis multiplex Association of America.

John Hopkins Medicine: “Sclerosis multiplex (SM).”

Sclerosis multiplex Foundation: “Lhermitte’i Liitu.”

National Multiple Sclerosis Society.