Levant BERRY: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju ja hoiatused

Anamirta cocculus, Anamirta paniculata, Coca de Levante, cocculus, cocculus indicus, cocculus lacunosus, cocculus suberosus, Coculus Fructus, Coque du Levant, Fish Marjad, Fish Killer, Hockle musta leedri, India Berry, Levant Nut, Louseberry, mind ..; Vaata kõik nimed Anamirta cocculus, Anamirta paniculata, Coca de Levante, cocculus, cocculus indicus, cocculus lacunosus, cocculus suberosus, Coculus Fructus, Coque du Levant, Fish Marjad, Fish Killer, Hockle musta leedri, India Berry, Levant Nut, Louseberry, dauuria cocculus , dauuria lacunosum, Poisonberry; Peida nimed

Levant Berry on vilja viinapuu (Anamirta cocculus), mis kasvab Kagu-Aasias. Kuivatatud puuviljad ja seemned kasutatakse meditsiinis mõnel pool maailmas. Aga ravimite kasutamine on loobutud USAs ja Euroopas tõttu ohtu. Kuid pikrotoksiini aktiivne kemikaali levant marja, kasutatakse siiski veel uurimistööd; Mõned inimesed võtavad levant marja raviks ebanormaalne silmamuna ja peapööritust. Pikrotoksiini et võetakse levant marja seemned kasutatakse epilepsia, öine higistamine ja stimulant; Mõned inimesed kohaldatakse levant marja pulber otse nahale ravida nahahaigust nimega sügelised; Indias levant marja lehed on sissehingamisel nuusktubakas leevendada malaaria. Terved kasutatakse halvavad kala ja tappes linnud või koera. Jungle hõimud kohaldatakse pikrotoksiini võetud seemned nool näpunäited jaht. Pikrotoksiini varem kasutatud halvata kala kalatööstuses. Ekstraktid nahale.See ravimiseks täid.

Levant Berry sisaldab kemikaali, mis stimuleerib kesknärvisüsteemi, ärritab magu ja soolestikku ning stimuleerib aju, põhjustades nii hingamist. Samuti aeglustab südame löögisagedust ja suurendab vererõhku.

Piisavad tõendid, fo; Ebanormaalsed liigutused silmamuna; peapööritus; Öine higistamine; epilepsia; Kasutage stimulant; Sügelised, kui pulber on nahale.See; Täide, kui ekstraktid nahale; Malaaria, kui lehed sissehingamisel; Muud tingimused. Rohkem tõendeid on vaja hinnata tõhusust levant marja nende kasutusalad.

Levant marja on ohtlik võtta suu kaudu. Pikrotoksiini see sisaldab võivad põhjustada surma, isegi väikestes kogustes. Kogemata võttes levant marja nõuab kohest arstiabi. Levant marja põhjustada kõrvaltoimeid nagu peavalu, peapööritus, iiveldus, koordinatsiooni probleemid, depressioon, krambid, tõmblused, suurenenud süljeeritus, oksendamine, suurenenud tühjendamine kõht, kiire hingamine, unisus, südame rütmihäired, südame löögisageduse aeglustumine, teadvusetus ja surm; Levant marja võib ka ohtlikuks, kui panna nahal; Ettevaatusabinõud ja hoiatused: Rasedus ja rinnaga -feeding: See on ohtlik võtta levant marja. See on mürgine ja võib põhjustada surma. Ärge kasutage seda.

Meil ei ole praegu andmeid Levant BERRY koostoimed

Sobivad annus levant marja sõltub mitmetest teguritest, näiteks kasutaja vanusest, tervisest ja mitmed teised tingimused. Sel ajal ei ole piisavalt teaduslikke andmeid, et määrata sobiv annuste puhul levant marja. Pea meeles, et loodustooted ei ole alati tingimata ohutu ja annused võivad olla olulised. Järgi kindlasti asjakohane suundades toote etiketil ja nõu oma arsti või arst või muu tervishoiutöötaja enne kasutamist.

viited

Grünwald J, Brendler T, Jaenicke C. PDR eest ostetud ravimeid. 1. köites. Montvale, NJ: Medical Economics Company, Inc., 1998.

Review of Natural Products fakte ja võrdlusi. St Louis, MO: Wolters Kluwer Co 1999.

Looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Tarbija versioon. vaata looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Professional versiooni. ÂTherapeutic Research Ülikool 2009.

Ex. Ženšenni, vitamiin C, Depression