leetrite vaktsiini, elada (subkutaanselt) kirjeldus ja kaubamärgid

Leetrite elusvaktsiiniga on Immuunsusetekitaja vältimiseks kasutada nakkusega leetriviirusega. See toimel keha tootma kaitse (antikehad) viiruse vastu. See vaktsiin ei kaitse teid Saksa leetrid (punetised). Eraldi immuniseerimine on vaja seda tüüpi leetrid.

Leetrid (tuntud ka köha leetrite, raske leetrite, morbilli, punane leetrite, rubeola ja kümme päeva leetrid) on nakkushaigus, mis levib kergesti ühelt inimeselt teisele. Nakatumine leetrite võib põhjustada tõsiseid probleeme, nagu kopsupõletik, kõrvapõletikke, sinus probleeme, krambid (hood), ajukahjustuse, ja võib-olla surma. Risk tõsiseid tüsistusi ja surm on suurem täiskasvanutele ja väikelastele kui lastele ja noortele.

Immuniseerimine leetrite vastu on soovitatav kõigile 12 kuni 15 kuu vanuste ja vanemate. Lisaks võib esineda erilisi põhjusi, miks lapsed alates 6 kuu vanusest kuni 12 kuu vanuste võib nõuda ka leetrite vaktsiini.

Immuniseerimine leetrite tavaliselt ei soovitata imikutele kuni 12 kuu vanuselt, kui riski nende saada leetrite infektsiooni on kõrge. Seda seetõttu antikehad nad said emalt enne sündi võivad segada vaktsiini efektiivsust. Lapsed, kes olid vaktsineeritud leetrite vastu enne 12. elukuust Vaktsineerida uuesti kaks korda.

Pulber süstelahuse

Võite pidada immuunne leetrite ainult siis, kui said kaks annust leetrivaktsiiniga või hiljem algavast oma esimest sünnipäeva ja on haigusloost, et tõestada, kui sul on arsti diagnoos eelmise leetrite infektsiooni, või kui teil on oli vereanalüüs näitab immuunsus leetrite.

See vaktsiin manustatakse ainult või järelevalve all oma arsti või muu tervishoiutöötaja.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid