Laste Kaal, enesehinnang, Body Image, ja laste ülekaalulisusega Mured

Kui teie laps on hakanud just kooli, siis võib ette kujutada, et muretseb oma keha suuruse ja kujuga tulevad territooriumi hiljem oma teismeliste aastat. Aga selgub, et teie laps võib olla juba mures. Lastele noortele kui 5, 6, ja 7-aastane saab mures oma kaalu, ekspertide sõnul.

“On üllatav, kui palju lapsi selles vanuserühmas on mures,” ütleb Eileen Stone, laps ja nooruk psühholoogi juures Sanford Tervis Fargo, n.d.

Ühes KidsHealth küsitlus enam kui 1000 last vanuses 9 kuni 13, üle poole ütlesid, et nad rõhutasid oma kaalu – sõltumata nende kaal oli.

Kuigi lapsepõlve ülekaalulisus on tõsine probleem ja tagajärjed, keegi kasu, kui laps, ükskõik kui vana, tunneb halba ise. Nagu vanem, mida saate teha, et aidata? Hoia positiivset ja keskenduda tervisele, ei kaalu, eksperdid ütlevad. Siin on, kuidas kohapeal kehaga mured ja aidata oma last arendada tervislikumat enesehinnangule.

Millalgi märke halva kehaga saab päris selge, Stone räägib. Lapsed võivad küsida: “Kas ma näen rasva?” või torkida kõhul. Nad võivad lõpetada toitude söömist, et sa tead, et nad meeldivad, eriti ümber nende eakaaslased. “Vahel nad kommenteerida, mida teised lapsed söövad – öelda asju nagu:” See ei ole hea teie jaoks, “” Stone ütleb.

Vähem ilmne märke, et lapsed on mures oma kaalu võib sisaldada

Kas teie laps on ülekaaluline või mitte, saate aidata teda ennast paremini tundma ennast – ja sisendama tervislikke harjumusi – neid nõuandeid tervishoiu ja laste toitumise eksperdid

Ära lase laps välimus, suuruse või kuju muutub mure sinu päralt. “Püüa hoida keskenduda tervisele,” ütleb Chris Tiongson, MD, lastearst Fargo, n.d.