Laser Operatsioon Nahavähk

Laserkirurgia kasutab lainepikkusega valgust, mis on keskendunud kitsas valgusvihk. See kõrge intensiivsusega valgust kasutatakse kahaneb või hävitada nahavähi või eelnevalt vähk (Aktiinkeratoosina). Laseritega, on tavaliselt vähem verejooksu, turse ja armid. Ravimine on kiirem ja siis on vähem tõenäoline, et saada nakkuse.

Haav on valus paar päeva pärast laserkirurgia. Healing esineb tavaliselt 2 kuni 4 nädalat.

Kindlasti järgige arsti poolt antud juhiseid hoolitsevad oma haava.

Laserkirurgia võib kasutada raviks Aktiinkeratoosina, ning harvadel juhtudel, madala riskiga tüviraku kartsinoom.

Laserkirurgia on tõhus ravi Aktiinkeratoosina. 1

Kui laserkirurgia kasutatakse raviks basaalrakuliseks Nahakartsinoomid, siis tuleks kasutada ainult madala riskiga vähk. 2 Kuigi laser operatsioon võib töötada ka nende vähiliikide, ei pruugi see eemaldada kõik vähki ja vältida selle tagasi tulla.

Suurem valu, turse, punetus, valulikkus, või soojuse Punaste triipudega, mis ulatub ala; Vooluhulk mäda; Palavik 100 F (38 C) või kõrgem mingit muud põhjust.

On kerge nakkusoht seostatud laserkirurgia. Kindlasti võtke ühendust oma arstiga, kui teil on mõni neist infektsiooni nähud

Laserkirurgia tavaliselt ei kasutata tüviraku kartsinoom. Reis laserkirurgia, ei ole võimalik veenduda kõik vähirakud on läinud. Muud tüüpi operatsiooni, nagu ekstsisioon või Mohsi eemaldage kudede ja saab kontrollida veendumaks, et kõik vähi läinud.

Täida operatsiooni vorm (PDF) (Mis on PDF-dokument?), Mis aitavad teil valmistuda see operatsioon.

Duncan KO, et al. (2012). Epiteeli vähieelsete kahjustuste. In LA Goldman et al., Eds., Fitzpatrick on Dermatoloogia üldarstiteaduskond 8. ed., Vol. 1, lk. 1261-1283. New York: McGraw-Hill.

Vishal M, et al. (2010). Non-nahavähk. Lancet, 375: 673-685.

E. Gregory Thompson, MD – Internal Medicin; Amy McMichael, MD – Dermatoloogia

14. november 2014