Laparotoomia eest vaagnapõhja probleemid – Teema ülevaade

Naiste Health Trends

Laparotoomia on tüüpi operatsiooni, mis võimaldab kirurg vaadata kõhuõõnde teel lõikus kõht. Seda võib kasutada diagnoosimiseks ja raviks emane vaagna seisundite nagu vaagnapõletik (PID), endometrioos, emaka, munasarjatsüstide ja emakaväline rasedus. See on tavaliselt tehtud üldnarkoosis.

Autor Geneen Rot; Kas sa salaja usun, et see isekas panna ennast enne teisi? I; nii, siis võib kunagi lõpetada pakkimine naela; On asju elus sa enesestmõistetavaks: Teie lapsed wil; Elab kauem sa. Ükskõik kui karm see läheb, siis ei mürgitada oma abikaasa vaimukus; arseeni-õmblustega hambapasta. Ja kui sul on parim sõber, siis osaleb ta; pulmad; Aga elu mõnikord häirib meie peamisi eeldusi. Ja kuigi ma haven ‘; kasutanud arseeni (veel), ma ei ole …

Sest PID, laparotomy ei tehta nii tihti kui laparoskoopia, mis nõuab erivarustust ja koolitus. Aga laparotomy tehakse, kui haigla ei ole varustatud laparoskoopia. Samuti võib teha, kui teine ​​probleem kahtlustatakse, nagu ussripiku.

Haiglas või kirurgia keskus võib saata teile juhiseid, kuidas saada valmis oma operatsiooni. Või õde võib helistada juhiseid enne kirurgiat.

Kohe pärast operatsiooni, siis võetakse taastamise alal. Kuigi sa oled seal, õdede eest hoolitseda ja jälgida teid. Sa tõenäoliselt jääb taaskasutamise alal 1 kuni 4 tundi. Siis viiakse haiglasse tuba. Sinu õde manustab teile mingeid erilisi arsti ettekirjutuseta ja selgitab infot, mis aitavad teil ajal oma taastumist.

Kui inimene on eluohtlik seisund, mis vajab operatsiooni kohe. Näiteks võib seda teha pimesoolepõletik või emakaväline rasedus; Kui löövet (liited) või ebatavalistes tingimustes teha on raske kasutada laparoskoopia kiigata kõht; Diagnoosimiseks vaagna sümptomeid. Ravi saab teha samal ajal.