Lähemalt Eye allergia

Allergia Trends

Miljonid paljud inimesed maailmas on allergia. Enamik neist miljoneid on sümptomid, mis hõlmavad nende silmad.

Mõtlesin, et kas teie näriv külm on tegelikult allergia? Või kuidas endale naha kreem, mis tegi oma käed välja murda? Eristada allergia mitte-allergiline seisund ei ole alati selge ülesanne. Aga teades vahe võib mõnikord aidata teil lahendada mida valutab sa, mis omakorda võib tähendada kiiremini leevendust; Mary Fields teab, kui raske täpne allergia võib olla. 64-aastane Bronx elanik räägib ta oli veendunud tema sagedased tarud olid põhjustatud midagi …

On mitmeid erinevaid põhjusi see. Aga enamasti, kui sa oled allergiline teatud ainete ja siis kokku puutuda seda, teil tekib allergiline reaktsioon, nagu sügelus ja aevastamine.

See kiht nahka katab ees oma silmad? See on sama tüüpi nahk, mis ridade sees oma nina. Sest need kaks valdkonda on nii sarnased, samas asjad võivad vallandada allergilisi reaktsioone mõlemas kohas.

Ühine vallandab hulka

Kui teil on hooajaline allergia, siis tavaliselt on sümptomid lühikest aega. Te võite olla häiris kevadel poolt puu õietolm, suvel õietolm, või sügisel poolt umbrohu õietolm. Sümptomid on tavaliselt koristama muudel aegadel aastas, eriti talvel.

Kui sul on “aastaringse allergia,” teie sümptomid ilmselt kestab kogu aasta. Sa oled tõenäoliselt allergiline siseruumides asju, nagu tolmulestad, prussakad, ja lemmikloomade kõõm. Hooajaline välibassein allergeenid võib halvimal juhul oled tundlik neile liiga.

Sesoonne ja aastaringne allergia on ühesugused sümptomid ning peaaegu alati, sügelus saate teada sul on allergiline reaktsioon.

Koos sügelevad silmad, siis võib-olla

Teie sümptomid peaksid parandama oma, kui sa tead, mida sa oled allergiline ja saate vältida.

Aga kui sa ei tea, mida põhjustab allergia, naha katsetustest Allergia aitab aru saada.

Kui te veel ei tea või ei saa vältida põhjus, arst, kes on spetsialiseerunud nägemise ravi ja kirurgia – silmaarst – võib-olla aidata.

Kui teil on hooajaline allergia, panna teda enne oma allergiline hooaja. See võimaldab teil hakata ravi enne, kui sümptomid algama.

Kui teil on aastaringse allergia, rutiinne kohtumised võivad olla abiks. Salasuhe ägenemist võib tähendada, et teil on vaja näha teda sagedamini. See võib aidata ka saada nõu Allergia.