Lactobacillus: Kasutab ja riskid

Lactobacillus on teatud tüüpi “sõbralik” baktereid. Ta elab oma keha, kuid ei põhjusta haigust. Samuti saate seda toitu ja toidulisandeid.

Lactobacillus võib aidata keha

Mõru melon on taim, mis kasvab osades Aafrika, Aasia, Kariibi mere ja Lõuna-Ameerikas. Ta kasvab puu, mis näeb välja nagu kurk. Inimesed kasutavad mõru melon nii toidu ja traditsioonilise meditsiini.

Inimesed võtavad Lactobacillus mitmel põhjusel.

Seedesüsteemi. Inimesed võtavad Lactobacillus proovida ravida või ennetada kõhulahtisust. See aitab lastel kiiremini üle saada kõhulahtisus põhjustatud infektsioon.

Lactobacillus võib aidata ennetada kõhulahtisus

Inimesed võtma ka Lactobacillus proovida ravida muid probleeme, mis on seotud seedesüsteemi. Uuringud näitavad mõned lubadus

Ei ole piisavalt uuringuid, et teada saada, kas Lactobacillus aitab Crohni tõbi või nekrotiseerivat enterokoliidile (NEC) enneaegsetel imikutel.

Infektsioonid. Paljud uuringud näitavad, et Lactobacillus võib aidata ära hoida infektsioone. Näiteks võib see aidata vältida kopsuinfektsioonide lapsi lasteaedades. Samuti võib aidata ravida või ennetada vaginaalne infektsioon põhjustab bakter.

Aga ei ole piisavalt teada kasutades Lactobacillus nohu või kuseteede infektsioonid. Ja see ei ole selge, kas see võib tugevdada immuunsüsteemi või takistada infektsioonide inimesed ventilaatorid.

Naha probleemid. Inimesed võtavad Lactobacillus proovida ravida

Ekseem võib saada kasu Lactobacillus, kuid ei ole piisavalt tõendeid, et teada saada, kas see aitab nende teiste nahaprobleemide.

Nagu muuks otstarbeks, see ei ole selge, kas see on tõhus laktoositalumatus, kõrge kolesteroolitase või puukborrelioosi.

Teadlased on kasutatud paljudes erinevates annustes Lactobacillus. Optimaalne annus ei ole teada. Aga tüüpiline päevane annus vahemikus 1-10000000000 elusorganismide pr päeval. Sa seda jagada 3-4 annuseid iga päev, ideaalis enne või koos toiduga. Ta võib töötada paremini, kui toode on hoida külmkapis.

Lactobacillus nimetatakse probiootilise kui te võtate seda piisavas koguses, et aidata tervist. Kuid täiendada koostisosad ja kvaliteet võib olla väga erinev alates tegija tegija. See raskendab kehtestada standard doosi.

Milliseid toitaineid; Kas Sa Kadunud?