Labürindid: Vana-Aids Modern rõhutab

Labürindi muster rajad, mis jutustama ümber ringi keskpunkti. Sa käid radu, et saada keskus.

Tara Rummell BersonFive viise, et suurendada oma tunnetega; Kes ei ole valinud võitlus temaga poiss mõned juhuslikud põhjus? Või tahtmatult piinlik või alandust hea sõber? Igaühe emotsioone Sõda aeg-ajalt, ja meid käituma soovimatu viisil. Aga tegelikult võite treenida oma aju, et hoida oma emotsioone saada parim teie. Loe edasi näpunäiteid tõsta oma emotsionaalse Intelligentsuskvoot (EQ) – mõõt teie võimet teha kindlaks, hindavad ja …

Labürindi ei labürindis. On ainult üks viis ja üks väljapääs, nii et sa ei pea mõtlema, kuhu sa lähed.

Nad ju iidsed juured. Nad avastasid Kreeka keraamikat, Hispaania petroglyphs või kaljujooniste, ning walkable kujul, põrandate keskaja katedraalide Euroopas.

Nüüd on tuhandeid labürindid, sellistes kohtades nagu avalikes parkides, pühakodasid ja meditsiini keskused. Rohkem kui 100 haiglad, hooldekodud ja tervishoiuasutustes USA-olla walkable labürindid.

Mereäärne läbi labürindi aitab teil tunda lõõgastust vastuse, mis on vastupidine stress “võitle või põgene” riigi, ütles Herbert Benson, MD, asutaja Benson-Henry Instituut Mind Body Meditsiin Massachusettsi üldhaigla ja autor Lõdvestus Revolution.

Rohkem kui 30 aastat uuringud näitavad, et lõõgastuda vastus toob aeglasem hingamine, aeglasem pulss ja alandab vererõhku, muu hulgas Benson ütleb.

Lorelei King, RN, endine direktor kirurgia Mercy haigla harjus, MI, ütleb, et ta on näinud oma silmaga mõju patsientidele, kes kõnnivad haigla labürindi. “Visuaalselt saab neid näha lõõgastuda. Hiljem, kui ma võtan oma pulssi, on see sageli aeglustunud dramaatiliselt. Olen olnud ka paljud patsiendid ütlevad mulle, et nende valu on vähenenud pärast kõndimist labürindi.”

Kui Liza Ingrasci diagnoositi II etapi rinnavähi aastaselt 52, ta silmitsi stressi enda ravi, pluss õe ravi kopsuvähki samal ajal.

“Olin venitatud emotsionaalselt ja füüsiliselt õhem kui ma kunagi olnud ja vaja vähendada hirmu ja ärevust oma eluohtlik haigus nagu ka minu õe,” ütleb Ingrasci, tegevjuht mittetulunduslik sihtasutus San Rafael, CA. Ta otsustas teha osa tema tervendav kord nädalas jalutama läbi labürindi kirikus lähedal asuvas linnas.

Rohkem kui 7 aastat hiljem, ja vähi -vaba, ta ikka aeg-ajalt kõnnib labürindi “tunnistama tähtsamad lõigud. See tõesti aitab.”