küünte-ex

Therapeutic Klass: toitev Agent

Kasutab Nail-ex

Farmakoloogilise Klass: Vitamiin B (klass)

Vitamiinid on ühendid, mis sul peab olema kasvu ja tervist. Neid on vaja ainult väikestes kogustes ja on tavaliselt saadaval toiduained, mida sööte. Biotiin on vajalik moodustumist rasvhapped ja glükoos, mida kasutatakse kütuste organismi poolt. Samuti on oluline ainevahetuses aminohapete ja süsivesikuid.

Puudumine biotiin on haruldane. Siiski, kui see juhtub, võib see viia nahalööve, juuste väljalangemine, vere kõrge kolesteroolitase, ja südameprobleemid.

Mõned tingimused võivad suurendada oma vajadust biotiin. Need sisaldavad

Suurenenud vajadus biotiin tuleks kindlaks määrata oma tervishoiutöötaja.

Nõuded et biotiin täiendused on efektiivne akne ravis, ekseem (teatud tüüpi nahakahjustus) või juuste väljalangemine ei ole tõestatud.

Biotiin täiendused on võimalik osta ilma retseptita.

Tähtsust Dieet

Hea tervise jaoks on oluline, et sa sööd tasakaalustatud ja mitmekesine toit. Järgige hoolikalt iga dieedi programmi oma tervishoiutöötaja võib soovitada. Oma konkreetset vitamiini ja / või mineraalaine vajadustele, küsige tervishoiutöötaja loendit sobivaid toiduaineid. Kui te arvate, et te ei saada piisavalt vitamiine ja / või mineraale oma dieeti, siis võib valida, kas võtta toidulisandina.

Biotiin on leitud erinevate toitude, sealhulgas maksa, lillkapsas, lõhe, porgandid, banaanid, sojajahu, teravilja ja pärmi. Biotiin sisaldust toidus väheneb toiduvalmistamiseks ja säilitamine.

Vitamiinid ei ole üksi võtta koht õige toitumine ja ei anna energiat. Sinu keha vajab teisi aineid leidub toidus, nagu valgud, mineraalid, süsivesikud ja rasvad. Vitamiinid ise ei saa töötada ilma juuresolekul teisi toite.

Ööpäevane kogus biotiin vaja defineeritakse mitmel erineval moel.

Kuna puudumine biotiin on haruldane, puudub RDA või RNI ta. Tavaline soovitatav ööpäevane tarbimise biotiin on üldiselt määratletud järgmiselt

Kui te kasutate seda toidulisand ilma retseptita, hoolikalt lugeda ja jälgida kõiki ettevaatusabinõusid sildil. Sest seda täiendada, siis tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Probleemid lastel ei esinenud tarbimist igapäevast soovitatud koguseid.

Probleemid vanematel inimestel ei ole teatatud tarbimist igapäevast soovitatud koguseid.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad biotiini. See ei pruugi olla konkreetse Nail-ex. Palun lugege hoolikalt.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kui te unustate võtta biotiin toidulisandid üks või mitu päeva ei ole põhjust muretsemiseks, sest see võtab aega, oma keha, et saada tõsiselt madal biotiin. Kui aga teie tervishoiutöötaja on soovitatav võtta biotiin, püüa meeles pidada seda suunatakse iga päev.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Mitte hoida külmkapis. Hoidke külmumise eest.

Hoidke toidulisand suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Enne Kasutades Nail-ex

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Nr kõrvaltoimeid on täheldatud biotiin kogustes kuni 10 milligrammi päevas. Kuid pidage nõu oma tervishoiutöötaja kui te märkate ebaharilikke mõju kui te võtate seda.

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus N kategooria Pole klassifitseeritud

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Toidulisandina multivitamiini, kalaõli, biotiin, Lovaza, CoQ10, askorbiinhape, kaltsium / D-vitamiini, koensüüm Q10, probiootilised Formula, omega-3 polüküllastamata rasvhappeid, tsink, Caltrate 600 + D, Citracal + D, Metanx, alfa-lipoic hape, püridoksiin, dekstroos, Luude Bi-Flex

Õige kasutamine biotiini

Nail-ex kõrvaltoimed

biotiin