Kuidas võtta oma südameravimeid

Arst võib määrata erinevaid südame ravimeid saab võtta, et ravida või ennetada südamehaigusi. Need ravimid võivad aidata alandada vererõhku, vähendab kolesterooli tase veres, või aitavad kehal vabaneda liigse vedeliku, mis koormaks südame võimet verd pumbata.

Tea nimed oma südame ravimeid ja kuidas nad töötavad. Tea üldised ja kaubamärke, annused ja kõrvaltoimed narkootikume. Hoidke nimekirja oma ravimid sinuga; Ära põe ravimeid nagu planeeritud, samal ajal iga päev. Ärge lõpetage või muuta ravimit, kui te esimest korda rääkida oma arstiga. Isegi kui te tunnete hea, jätkake ravimeid. Peatumine neid ravimeid äkki saab teha seisund halvem; Kas rutiinne võttes südame ravimeid. Saa Pilleri KARP, mis on tähistatud nädalapäevad. Täida Pilleri KARP alguses iga nädal, et oleks lihtsam meeles pidada; Hoidke ravimit kalender ja tähele iga kord, kui ravimit võtta. Retsepti silt ütleb, kui palju võtta iga annuse, kuid arst võib muuta annust perioodiliselt, olenevalt reaktsiooni ravimile. On oma ravi kalender, võite lisada mingeid muutusi annustes arsti poolt; Ära vähendada uimasti doosi säästa raha. Te peate võtma kogu summa, et saada täit kasu. Rääkige oma arstiga, kuidas vähendada ravimite hindu; Ärge võtke üle leti ravimeid või taimseid ravimeetodid, kui küsite oma arstiga. Mõned ravimid, nagu antatsiidid, soolaasendajates, antihistamiinid (sealhulgas Benadryl ja Dimetapp) ja mittesteroidsed põletikuvastased ained (MSPVA-d, nagu Advil, Motrin ja Indocin), võib halvendada südamepuudulikkuse sümptomid; Kui te unustate annuse võtta, võtke see niipea kui see teile meenub. Siiski, kui see on peaaegu käes järgmise annuse, pidage nõu oma arstiga vahele versus moodustavate vahelejäänud annus; Regulaarselt täita ettekirjutust ja küsige apteekrilt, teil on küsimusi. Ärge oodake, kuni te olete täielikult välja ravimeid enne täitmist ettekirjutusi. Kui teil on raske saada apteeki, on rahalisi probleeme, või on muid probleeme, mis raskendavad su südame ravimid, lase arstile teada; Reisides hoida ravimid sinuga siis võite võtta neid nagu planeeritud. On enam reise, võtke kahekordset nädala pakkumine ravimeid ja koopiad oma ettekirjutused, juhul vajate täitke; Enne võttes operatsiooni üldnarkoosis, sh hambaoperatsioon, teavitage arsti või hambaarsti eest, mida süda ravimid, mida võtate. Antibiootikum võib vajada ettenähtud enne kirurgilist või hambaravi korra; Ravimid, mis lõdvestuda ahenenud veresooned võivad põhjustada uimasust. Kui teil tekib pearinglus seistes või voodist, istuda või lamada paar minutit, siis saan aeglasemalt.

Keegi peaministri oma elu – professionaalne sport star, teen sportlane, maratonijooksja või muu näiliselt terve inimene – ei peaks kollaps ja surra südamehaigustesse. Aga see aeg-ajalt juhtub, muutes ootamatu südameseiskumise esiküljel uudiste; Haruldased laadi südameseiskumisest noorte seas on täpselt see, mida teeb ta nii pilkupüüdvaid. Vastavalt Cleveland Clinic, äkksurma tapab 1 100,000 1 300,000 sportlased all 35-aastane, sagedamini mehed …

SOURCE

Heart Association.