Kuidas vältida Skisofreenia Retsidiveerumise

Ägenemist on võimalik, kui teil ravitakse skisofreeniat, kuid saate aidata vältida neid vaadates läbi varajase hoiatamise märke.

Te võite arvata, hoides tööd on liiga palju, et keegi skisofreenia. Aga ravi, paljud inimesed saavad – ja peaks – jääda mängu; Inimesed tunnevad paremini enda kui nad teevad midagi produktiivne, “ütleb Steven Jewell, MD, dotsent psühhiaatria Kirde Ohio Medical University.” On oluline, et taastumine edasi liikuda oma eluga, kas see on koolis või tööl. “Jewell toetab meeskond lähenemine annab patsientide ravimisel, oskusi ja tuge …

Mõned märgid skisofreenia retsidiivi võib olla ähmane. Ülejäänud võivad olla sarnased esimese psühhootilise episoodi.

Olge tähelepanelik need varased märgid

Mõned hiljem nähtudeks võivad olla

On oluline, et vältida retsidiivi, sest igaüks võib suurendada riski tulevikus ägenemist. Ja kui ägenemist juhtuda võivad sümptomid on raskem ravida.

Võtke ravimit vastavalt juhendile. See on oluline, isegi kui skisofreenia sümptomid on kadunud. Peatumine meditsiinis on kõige tavalisem põhjus ägenemist. Kui kiiresti see juhtub erinev, kuigi. See võib olla päevade, nädalate või kuu jooksul pärast ravi lõpetamist.

Tihedat koostööd oma arstiga, et leida madalaimat annust sümptomite kontrollimiseks, samuti parim meetod ja tüüp ravimeid. Näiteks üks kord kuus, pikatoimeline antipsühhootilised tarnitud tulistas aitab mõnel inimesel püsida graafikus.

Vältida ebaseaduslike uimastite ja alkoholi. Nad teevad sümptoome ja suurendada riski ägenemise. Sõbrad ja pereliikmed aitab leida teenuseid, mis võib aidata mõnuainete probleeme.

Leia tööriistad juhtida stressi. Inimestele skisofreenia, stress võivad vallandada sümptomeid. Kui te ei tunne ülekoormatud, sammu tagasi ja teha pausi.

Kui sa toetamine sõber või sugulane, skisofreenia, vaadake, kui saate aidata neil leida terve viise lõõgastuda.

Sihi 30 minutit kasutamise iga päev. Mõned uuringud näitavad, et harjutus, lisaks ravimid, võib aidata Skisofreenia sümptomid. Selleks, et aidata püsida graafikus, leida kasutamise partner.

Kas teie parim, et saada magada, mida vaja. Sleep võib olla probleemiks inimeste skisofreenia. Piirata kofeiini ja saada kasutamise lihtsamalt.

Allikad

Bouhlel, S. encephale 2012.

Emsley, R. BMC Psychiatry 2013.

HelpGuide: “Skisofreenia ravi ja taastamine.”

Lamberti, J. Journal of Psychiatric tava, 2001.

Andreasen, N. Journal of Psychiatry 2013.

Wunderink, L. JAMA Psychiatry 2013.

Uptodate: “farmakoteraapia skisofreenia: Pikatoimelisi süstitavate antipsühhootiliste ravimitega.”