Kuidas vältida mikroobe sõites

Kui reisite koos lastega, viimane asi, mida sa tahad on neil veeta puhkust haige voodis. Aga kuidas ettevaatlikud peaksid sa olema umbes mikroobe ja haiguse reisides lapsed USA-s?

Kui sa ei pahanda oma laste indekseerimise ümber teiste inimeste kodudes, see ilmselt ei ole suur asi, et nad ringi roomama hotellis nii kaua kui vaadata esimest turvalisuse ohud ja käsi pesema hiljem. Aga mis siis, kui mõtlesin oma lapse puudutamata hotellituppa põranda või snuggling üles lennukis tekk paneb sind tundma haige? Sul võib olla mugavam võtta rohkem meetmeid, ütlevad eksperdid. Ja mõned lapsed on lihtsalt rohkem altid haigus sõites kui teised.

Mõlemal juhul sa ilmselt tunnevad end mugavamalt, võttes eriti ettevaatlik.

Siin on mõned strateegiad, mida saab kasutada, et aidata hoida haigus on lahe sõites tervete lastega. Kui sul on plaanis reisida koos vastsündinu või lapse ohustatud immuunsüsteemi, pidage nõu oma lapse arstiga umbes erilisi ettevaatusabinõusid.

Kas lapsed on haavatavamad haigus reisides? Jah, ja eksperdid märgivad, et kaks peamist põhjust: Enamik lapsi ei ole eriti head kohta hoida asjad nende suust ja need ei ole eriti ettevaatlik kätehügieeni.

Lisaks laste immuunsüsteemile on vähem arenenud kui täiskasvanutel, ja see teeb nad haavatavamaks haigus.

Need kolm strateegiat aitab kaitsta neid

Veenduge, et teie laps on ajakohane vaktsineerimisinfo, isegi reisides USA Veenduge, et teie laps on olnud rutiinne vaktsineerimine leetrite, läkaköha ja teiste raskete haiguste normaalse CDC ajakava. Ja keegi enda poole, kes ei ole saanud iga-aastane gripp haavlid peaks kaaluma saada üks, enne pealkirja välja. CDC soovitab igal gripp haavlid igaühele kuus kuud ja vanemad.