Kuidas valmistuda põlveliigese asendamise operatsiooni

Kas põlveliigese asendamise operatsiooni kalendri? Kas endale teene ja alustage valmistuda nüüd. Seda saab teha oma taastumist minna kogu palju lihtsam ja kiirem.

Esitada küsimusi. Ärge kartke, et saada spetsiifikat oma arstiga. Kui kaua operatsioon aega võtab? Mis tüüpi anesteesia sul vaja on? Millist võõrutusravi sa saad? Kui sa panka vere enne protseduuri? Kui kaua te tõenäoliselt tööta? Kirjutage vastused. Parem veel, on usaldusväärne sõber või pereliige tulevad oma ametisse teha märkmeid.

Harjutus. Kui võimalik, proovige saada parem enne kirurgiat. Kui oled heas füüsilises vormis, siis on kiirem taastumine aega. Küsige oma arstilt, mis teostab mida peaks tegema, enne operatsiooni. Kui teil parandada oma ülakeha jõudu, see teeb lihtsamaks kasutada karkude või käija.

Näpistama oma elustiili. Kui te suitsetate, siis proovige lõpetada või vähendada. Suitsetamine võib aeglustada taastumist ja haavade paranemist. Kui oled rasked, pingutama, et tilk paari naela enne kirurgiat. Kehakaalu vähendab stressi endale põlve ja aitab teil paraneda. Suitsetamine ja ülekaalulisus nii suurendada riski komplikatsioone ühine asendamise operatsiooni.

Harjutama. Enne operatsiooni, õppida, mida kehvasti füsioteraapia harjutused pead hiljem. Proovi neid. Kui teil harjuda nüüd, nad on lihtsam teha hiljem. Kui peate kargud või käija, anda neile proovisõitu ka.

Kirjutage kõik oma arsti infot. Tee nimekiri ravimitest ja toidulisandeid te võtate iga tervisliku seisundi teil, teie kindlustuse saamiseks oma arsti nimed ja kelle poole pöörduda hädaolukorras. Palju erinevaid inimesi saab teilt neid asju lähinädalatel. See on kasulik omada tähele, et saate näidata neile.