Kuidas täisväärtuslik seksuaalelu Kui teil on genitaalherpes

Sul võib olla rahuldustpakkuv seksuaalelu, kui teil on genitaalherpes, kuigi see võib olla keerulisem, kui see oli enne oma diagnoosi. Nüüd sa pead olema ettevaatlik, mida sa teed ja kui sa seda teha.

Tupe se; Anal se; Vastuvõtmine oraalseks (fellatio, cunnilingus ja Analingus)

Osanik, kes on genitaalherpes vajab toetust ja heakskiitu. Kulus palju julgust oma partneri öelda, ja see tähendab, ta hoolib oma heaolu ja väärtustab oma usalduse. “Ei heategu ei jää karistamata” on sageli karm reaalsus. Aga ärge laske sel olla nii suhe; Muidugi, oma tundeid ja muresid oluliseks ka. Kui sa oled ebameeldiv mõte seksida oma partneri uuesti või muutuvad seksuaalselt intiimne esimest korda, olete õigus …

Aastatel puhanguid, see on OK seksida, kui teie partner mõistab ja aktsepteerib riski. Näiteks, kui sul ei ole herpeseohatise oma suu, siis on võimalik teha suuseksi oma partneri, sealhulgas siis, kui sul on puhkenud suguelundite sümptomeid.

Aga teie partner saab nakatunud herpes, isegi kui sa ei ole sümptomeid või haavandid. Et vältida, et alati kasutada latekskondoomi tupe sugu, anaalseks, ja saavad fellatio. Kondoomid ei ole garanteeritud, et vältida nakkuse, kuid uuringud on näidanud, et nad pakuvad mõningast kaitset. Kasutage hambaravi tammi cunnilingus ja Analingus.

Vastasel juhul kasutada oma kujutlusvõimet. On mitmeid viise, inimesed saavad end väljendada seksuaalselt ilma suguelundite-to-suguelundite või suu-to-suguelundite kontakti. Avastades neid võib rikastada oma seksuaalelu ja korvata võttes, et vältida muid tegevusi, sest genitaalherpes. Consult tervishoiutöötaja kui teil on mingeid kahtlusi, mis on ohutu ja mis mitte.

Näiteks võid proovida vastastikuse masturbatsioon, mis tekitab peaaegu mingit ohtu: Sa võid Masturboida koos – kõrvuti, vastakuti või seljad – või Masturboida üksteist käsitsi. Lihtsalt veenduge, et te ei ole katki naha käed ja peske käsi seebi ja sooja veega hiljem. Samuti ei puuduta herpes valus ja siis katsu oma partner, ja veenduge, et ükski kehavedelike saab vahetada ka õnnetus. Kui sina ja su partner nagu vibraatorid või dildod, siis võiks proovida neid omavahel. Veenduge, et teil pesta mänguasi enne ja pärast, ja ei jaga seda.

Samuti võib kaaluda viirusevastane ravim ravi genitaalherpes, et vähendada viiruse sa heita. Hiljutine uuring näitab, et igapäevane pärssivat ravi (võttes narkootikumide iga päev järsult vähendada sagedus puhangute) võib aidata hoida oma partneri nakatumist. (Sa peaksid ikka kasutada kondoomi, aga kuna pärssivat ravi on vaid 50% tõhusalt ennetada edastamiseks.)