Kuidas suudlus Tips, Kissing Kasu Tervis ja romaani

Kas see on teie esimene suudlus või Teie tuhandik, kas see on keegi uus või oma kauaaegne partner, suudlemine jätab mulje – üks, mis püsib kaua pärast huuled on lahutatud.

: 18 Secrets Guys Soovin, et sa teaksid

Paljud paarid kartke rääkida suudlemine välja piinlikkust, Christian ütleb. Aga kui teie esimene suudlus – või ükskõik palju, et jälgida – ei ole, mida sa lootes, rääkida.

Ära ole häbelik umbes ütlen oma partnerile, mis sulle meeldib või küsida, mida teie partner eelistab, Christian ütleb. Lihtsalt ei tee seda, kui oled suudlemine nii et teie partner ei võta seda kui tänitama.

Enamik meist on selge eelistusi – turn-ons ja lemmikloomade peeves – kui tegemist suudlemine stiile.

Christian ütleb meeste suurim viga on see, et nad on liiga agressiivne oma keelega. Ja mehed väidavad, et naised ei ava oma suud piisavalt lai.

Mõlema soo, nr 1 suudlemine kaebus on vähene sort, Christian ütleb. Ta soovitab suudlemine erinevate osade oma partneri nägu ning pöörates erilist tähelepanu kõrvad ja kael. Ta soovitab hammustamine õrnalt alahuul ja proovida purustada õrnalt kõrvanibu.

Kirkland Desmond, tarkvara insener Tampa, Fla., Elavalt meenutab oma esimest suudlust koos oma naise kümme aastat tagasi. Nad istusid diivanil tema isa elutuba, ja ta nõjatus teda suudelda, ta kaotas tasakaalu ja kukkus diivanilt maha, tõmmates teda koos temaga.

Ma olin nii närvis, sest ta oli täiesti välja mu liiga, “ütleb ta.” Nii et meie esimene suudlus juhtus, kui me naersid, ja 10 aastat ja kolm ilusat last hiljem oleme endiselt naerdes ja suudlemine kõik võimalused saame.

Kaks võtit meeldejääva suudlus on meeldiv oma partneri ja meeldiv ise.