Kuidas saan aidata oma last luua head uneharjumustega?

Vastus b; Matthew Hoffman, MD

Sisearst, Medical Kogemusi; Emory ülikooli

Vanemad võivad panema nüüd lapse hea une struktuuri tekkimist tulevikus. Proovige järgmisi

Reguleerida beebi öö-päeva une. Niipea kui võimalik, proovige õpetada oma lapsele, et “öösel kui me magama, ja päevasel ajal on siis, kui meil on lõbus.”

Päevavalges, hoida asju stimuleerida ja aktiivne laps. Mängi temaga palju. Püüdke hoida teda ärkvel pärast ta toidab (sageli ette nurjumisele).

Kui on pime, saada rohkem madala-key, igav vanem oma lapsele. Feed teda pooleldi pimendatud ruumis. Vähendama kõiki stimulatsiooni (nt hoida valguse ja müra pehme ja madal). Loodetavasti ta saab teada, et päevasel ajal on tore aeg ja öösel on igav, nii et ta võiks ka magada, kui see on pime.

Alustada õpetada oma last magama tema enda, ilma harjuda (ja siis sõltuvaks) hoitakse, raputasid, toita jne Eesmärgiks on, et kui ta ärkab keset ööd (nagu enamik lapsi teha ), et ta suudab saada ise tagasi magama ilma et oleks vaja, et sa tulla ja rock, sööda või rahustab teda.

Pärast paari nädala jooksul (kui kõik ei ole nii magada-ilma jäetud ja asjad elama), hakkavad panna oma last magama ärkvel ja unine, kui saate, et ta õpib magama tema oma.

Sinu eesmärk peaks olema, et proovida seda teha, kui see on võimalik. Kui laps conks välja kohe pärast rinnaga, ei ärka ta just nii saab panna selili magama. See on oskus, mis võib kesta kuid õppida. Kui oled piisavalt järjekindel oma jõupingutusi, et ta saab sõnumit.

sourc; Vastused, Matthew Hoffman MD.