Kuidas saada oma tagumik kuju

Sa seisad ees oma täispikk peegel, üritab suruda eelmise aasta ujumistrikoo. Sa peer ise. Seal ei saa eitada seda: kas teie ülikond kahanes või teie taga kasvas. Ja paraku sa longus ja lõtv, liiga. Paanika telerit, kui sa mõistad, et selle asemel, kuklid Steel, oma tagumise lugu võiks nimetada Dead End.

Aga ei loobu veel! On ainult oktoobris, nii et sul umbes seitse kuud enne järgmise rannahooaeg, et su tagumine käik – mis on palju aega, fitness -pidi.

Mis siis teha? Proovi minu neljaastmeline tagumik tune-up plaan.

Kasvatada kannatust – See võtab aega ja püsivust, et kärpimise rasva, ehitada lihaseid, ja kujundada oma keha. Ja tõde on, sa ei tohi kunagi olla täiuslik tagumik. Aga sul võib olla üks, mis on kindlam ja shapelier.

Loe kakuke põhitõed – Sinu taga koosneb kolmest lihased, mis moodustavad mida nimetatakse “glutes”: tuharalihase, kesksesse minimus ja kesksesse medius. Maximus on suurim glute ja üks tugevamaid keha lihased. See aitab teil püsti, kõndida ning tõsta ja muuta oma jalgu. Samuti annab oma põhja selle kuju. Kõik pakaralihaksia on hõlmatud kiht nahaaluse rasvakihi. Aga kui palju rasva kannad on tingitud geneetika ja elustiili.

Kinkige tegelikult kontrollida – Vaata keharasva jaotuse oma pereliikmetele. Kui enamik naisi nägema pirnid, seal on päris hea võimalus teil teha ka. Teie pirni kuju ei muutu, kuid selle suurus. Sinu eesmärk on vähendada oma tagumik, mitte soovida selle ära täielikult. Ja kui te ei pruugi töötada kuklid, et rivaali omadega 21-aastane ujumistrikoo mudel, saate kindlasti tuua rohkem tooni ja kujundavad oma tagumik.

Nautisin kakuke uhkus – Kui te sündisite (ja veel) suure tagumise otsa, aga lihtsalt liiga palju, siis tähistada oma J. Lo või Beyonce sihtkapitali ja teha tööd, et muuta see sobivaks, ja vormikas, kui võimalik.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …