Kuidas saab Füsioteraapia Abi fibromüalgia?

fibromüalgia Trends

Vastavalt Füsioteraapia Liit, füsioterapeudid õpetavad enesejuhtimise oskusi inimesi igasuguste tingimustega, sealhulgas fibromüalgia. Füüsiline terapeudid saame inimestele fibromüalgia, kuidas leevendada valu ja jäikus igapäevaelus. Need tervishoiutöötajate õpetada inimestele fibromüalgia, kuidas ehitada tugevus ja parandada oma valikut algatusel. Nad näidata neile, kuidas saada vabastust lihaste valu. Ja nad saavad aidata inimestel fibromüalgia õppida, kuidas teha mõistlik otsuseid igapäevaseid tegevusi, mis takistavad valus ägenemisi.

Vähem valu, rohkem energiat: Vaata Fibromüalgia-sõbralikud Harjutused

Füsioteraapia keskendub ravi, tervendav ja vigastuste ennetamine või puudega. Regulaarne füüsiline ravi programmid võivad aidata teil taastada kontroll oma fibromüalgia kui keskenduda elustiili muutused mitte kroonilise probleemid valu, jäikus ja väsimus.

Õige kehaasend, kus teie füsioterapeut aitab teid, võimaldab tõhus lihaste funktsiooni. Selle tulemuseks on oma suuda vältida liigset väsimust ja valu. Lisaks terapeut võib kasutada aeglast venitusharjutusi, mis aitavad teil parandada lihaste paindlikkust. Lõdvestus harjutused, et terapeut näitab teile, aitab vähendada lihaspinget.

Litsentseeritud füsioterapeut on taust anatoomia ja kinesioloogia – uuring liikumist. Kui teil on fibromüalgia, see võimaldab terapeut töötada välja konkreetsed venitades ja tugevdada programme, mis vastavad teie individuaalsetele vajadustele.

Füüsiline terapeudid töötavad igat tüüpi patsientidel – imikust täiskasvanutele. Nad osutada tervishoiuteenuseid, mis aitavad taastada funktsiooni, parandada liikuvust, leevendab valu ja takistada või piirata pideva füüsilise puudega. Töö üks-ühele inimestega, füsioterapeudid aitab taastada üldist sobivust ja tervis.