Kuidas rääkida oma Koolieelik umbes Kaal: ennetamine laste ülekaalulisusega

Kui teie Koolieelik on armas lihav väike põsed või ekstra rulli või kaks tema ümber keskele, kuidas sa maha istuda ja rääkida tervisliku kehakaalu?

Sa ei räägi kaalu öelda lastekasvatuse ja kaal eksperdid.

Kas sul on lapsed, kes on erinevas vanuses ja üks, mis on kiusatud koolis? Vaata, kuidas teie lähenemine võib vaja olla erinev iga üks.

Kas …

Ei …

Rääkige tervisliku toitumise ja tervislike harjumuste ja öelda asju nagu: “See toit teeb tugevamaks!” “Ütleb Stephanie Walsh, MD, meditsiini lapse heaolu on Laste Healthcare Atlanta.” Ma ei oleks kunagi tuua kaalu. Mida see tähendab, et keegi nende vanuse?

Nagu te õpetate noored lapsed, et hammaste pesemise ja võttes vannid on oluline, kuidas püsida tervena, ütle neile, et süüa tervislikku toitu ja hoida oma keha liigub on oluline ka nende keha. See peaks olema lähenemist, kas teie laps on ülekaaluline või mitte.

“See on tõesti oluline, et rääkida lastele igas vanuses ja aja jooksul, kui oluline on toitumine ja füüsiline aktiivsus,” ütleb Marlene Schwartz, PhD, asedirektor Yale Rudd Center for Food Policy ja rasvumine.

Vanemad teevad vea, et kui lapsed on tõesti väike, see ei ole oluline. Nagu “Noored lapsed on valiv, ja kui kõik nad söövad on kanatükid ja friikartulid, see on OK. Nad kasvavad sellest välja. ” Aga see ei ole OK.

See ei ole OK, sest kui lapsed ei söö hästi või ei ole aktiivsed, mis võib kaasa tuua olukorra, ülekaalulised või rasvunud. Ja ülekaalulised lapsed on ohus terviseprobleeme, nagu kõrge vererõhk ja kõrge kolesteroolitase, isegi lapsepõlves. Ülekaalulised ja rasvunud lapsed on ka risk haigestuda uneapnoe, astma, ja maksakahjustusi.

Kuigi hirmutav, need meditsiinilise probleeme ei vastukaja oma lapsed. Sul on nendeni jõuda oma tasandil. Kas vestlused, kus isegi väikesed lapsed, kuidas tervislik toit ja liigub ja mängib teeb oma keha tugevaks. Näiteks see aitab neil joosta kiire ja hea enesetunde. Rääkida neile seda, kui teil on võimalus – nagu samas Poes, muutes õhtusöök, valides nädalavahetusel aktiivsus, või luua mängida kuupäevi.