Kuidas olla terve suhe toiduga

Kui teil on liigsöömise häire või arvate, et võite, saate teada, kuidas moodustada positiivset suhe toiduga – ja see aitab teil lõpetada ülesöömine.

Registreeru meie tasuta e-posti seeria umbes diagnoosimiseks, ravimiseks ja elab koos liigsöömise häire.

Bingeing võinud teha sa kaalus juurde, nagu see toimub palju inimesi. Aga püüab vähendada kaloreid või ei söö teatud liiki toiduained võivad vallandada, liigsöömine ja mis võib raskendada sa toibuda häire. See võib põhjustada tsükli dieediga ja bingeing see on raske murda.

Kui soovid kaalust alla võtta, rääkige oma arstiga, millal ja kuidas seda teha. Sa tahad teha kindel, et see ei mõjuta teie taastumist. Nõuetekohase abi, paljud inimesed kaotavad kaalu pärast nad lõpetavad bingeing.

Ärge jätke sööki. Olles väga näljane ei saa sind tõenäoliselt söövad. Samuti ups koefitsiendid saate valida toidud, mis on kõrge rasva ja suhkrut, mis võivad vallandada joodud.

Oluline on süüa iga päev hommikusööki, liiga. Hommik sööki aitab ohjeldada nälga kogu päeva pikkune.

Vali tervislikku toitu sööki ja suupisteid. Saad toitaineid, et su keha vajab. Võite tunda ka vähem isu ebatervisliku toidu, mis teha tahad söövad.

Tervislike valikute hulka puuviljad, köögiviljad, ja valk nagu munad, kanafilee, lõhe ja kreeka jogurt.

Ära aktsia oma külmkapp ja sahver toidu kõrge suhkru- või rasva, või muid hõrgutisi, et teha tahad söövad. Lihtsalt võttes neid ümber saab alustada joodud.

Samuti pidage vähem toitu – isegi terve lahke – kodus, kui oled taastumas. Kuna enamik inimesi kipuvad joodud era-, hoida ainult nii palju toitu kui vaja lühiajaliselt. See annab teile vähem võimalust joodud.

uus e-posti seeria diagnoosimiseks, ravimiseks ja elab koos liigsöömishäirest