Kuidas New toitumisjuhised Stack Up

Kuidas kindlaks teha just seda, mida (ja kui palju), mida on vaja süüa, et olla terve? Kaalu Clinic kava põhineb soovitustel National Academy of Science (NAS) Food and Nutrition Board.

Juba rohkem kui 50 aastat, pardal on vaadates viimaseid uurimistulemusi millised peaks minema tervislik toitumine. Kuni viimase ajani olid laual andnud suuniseid nimetatakse päevasest (RDA), mis põhineb tasanditel erinevate toitainete meie keha on vaja, et vältida haiguste poolt põhjustatud puudujäägid.

Aga kui uurijad on õppinud toitumisest rohkem, on selgunud, et toit, mida me sööme mängida palju suurem roll meie tervise kui lihtsalt ennetada puudusi. Ja aastal 2002, Food and Nutrition Board lõpetatud pühkimine ajakohastatud suunised. Nüüd, selle asemel RDA meil Dieet võrdluskogustel või DRIs.

Erinevalt RDA, DRIs koosnevad erinevaid näitajaid. Need sisaldavad

Hinnanguline keskmine vajadus (EAR): See arv moodustab keskmiselt päevadoosi – teisisõnu, mis peaks nõudega pool kõigist terved inimesed vanusegrupile; Soovitatav Dieet abiraha (RDA): Põhineb EAR, RDA on päevadoosi tasemel, mis vastab 97% kuni 98% kogu terved inimesed vanuserühmas; Piisavas koguses (AI): AI on tasemel, mis peaks vastama, või isegi ületada, toidu vajadusi peaaegu kõigile. See põhineb hinnanguline toitaine kogust, mis on tegelikult tarbib tervetel inimestel; Maksimaalset lubatud doosi alusel (UL): See on suurim summa toitaine, mis on tõenäoliselt ohutu peaaegu kõigile üldpopulatsioonis. ULS kehtivad ainult siis, kui on kindlaid teaduslikke tõendeid, et saada liiga palju konkreetse toitaine võib olla kahjulik.

Lisaks ajakohastada oma juhised vitamiine ja mineraalaineid, NAS ka uued soovitused koguses süsivesikuid ja valku peaksime võtma – samuti kui palju kasutada vajame. Ja esmakordselt, see kehtestama suunised kiu tarbimisest.

Siin on võrdlus vana ja uue suunised

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …