Kuidas muuta Emotsionaalne söömine ja liigsöömise harjumused

See on olnud halb päev tööl. Lapsed on tegutsenud kuni kogu päeva. Sa oled stressis. Kuidas sellega toime tulla? Ehk mida gobbling ekstra tükk praetud kana? Või ulatu kott kiibid samas tsoneerimine läbi teleri ees? Võibolla snuggling üles konteiner jäätis ja lusikas voodis? Me kõik oleme püüdnud end andes sisse emotsionaalne söömine.

Emotsionaalne söömine kipub olema harjumus, ja nagu iga harjumus võib katki. See võib olla raske, eriti kui olete teinud seda juba pikka aega, kuid see on võimalik.

Kaal probleemid enamasti perekondlikud, et lihtsaim viis lahendada emotsionaalne söömine on koos perega. Sa ei saa eeldada ülekaaluline laps peatada ohjeldamatu söömine suupisteid ja rämpstoitu kui teised inimesed majapidamises söövad neid.

Siin on neli nõuanded aitavad teil ja teie pere kasutamise lõpetama toidu emotsionaalne fix.

Alusta ilmne: Kui puudub rämpstoitu maja, sa ei saa joodud ta. Selle asemel, et hoida töötlemata, madala kalorsusega, madala rasvasisaldusega toiduaineid nagu värske puu- ja köögivili, hummus ja unbuttered popcorn juba närib. Ja pidage meeles, et nad mitte ainult oma lastele. Hea eeskuju neile, üritades ja nautida tervislikumaid valikuid.

Heitke pilk oma külmkappi ja sahver ja vähendada oma go-to kiusatused.

Enne kui minna Sisseoste võtta hingetõmbeaeg, jalutama minna, ja oodake emotsioonid on kontrolli all.

Järgmine kord, kui jõuad mugavust toitu, küsi endalt: “Miks ma tahan seda kristalliseerunud baari? Kas ma olen tõesti näljane?” Kui ei, proovige aru saada, millised emotsioonid sa tunned. Kas olete stressis, vihane, igav, hirmul, kurb, üksildane? Toidu päevikut – kirjalik tõend selle kohta, mida, kui palju ja kui sa sööd – võib aidata teil näha mustreid, kuidas tuju mõjutab mida valida süüa.