Kuidas Mindfulness Elu Aitab oma tervist

Olete kuulnud põrin “mindfulness”, aga te ei tea, mis see on või kuidas rakendada seda oma elu. Selgub, et see on nii lihtne kui võtta mõned hetked, et keskenduda ise.

Olles teadlik vahenditega tähelepanelikult, mis toimub praegu. Lihtsamalt öeldes, tähelepanelikkus on umbes juuresolekuta.

See tähendab märgata, mis toimub sees oma meelt ja keha. (Magu on valus, kui sa arvad, teeme oma maksud.)

Ja see tähendab olla teadlik sellest, mis toimub sinu ümber. (Lilled õitsevad marsruudil tööle.)

Kui sa seda tähelepanelik, võti ei ole märgistada või kohtunik, mis toimub. Sinu tunded ei ole hea või halb. Nad lihtsalt on.

Sel moel tähelepanelikkus on umbes jälgides. Märkate, et teie elu veidi eemale, selle asemel, et reageerida emotsionaalselt.

Vastupidine mindfulness on autopiloot. See, kui teed asju ilma mõtlemata või tasu.

Sa oled autopiloot, näiteks kui sa tagasi välja oma sõiduteele ja pea tööle laupäeval, kui sa vaid minna parki.

Võite keskenduda käesoleva ükskõik kus: autos, seisab rida, või tööl.

Proovi “ühe paneks.” See teeb ühe asja korraga ja annab talle kogu oma tähelepanu. See võib olla midagi nii levinud kui hambaniidi hambaid või süüa õuna.

Siin on, kuidas olla tähelepanelik, kui teil on paar minutit, et ennast ja ei vaja keskenduda rohkem vajutades ülesanne (nagu juhtimine)

Esiteks, paus ja keskenduda oma keha. Pane tähele, mida sa näha ja kuulda. Samuti kontrollige, mida lõhn, maitse, ja tunda. Ära märgistavad need aistingud nii hea või halb. Lase neil minna.

Siis kitsendada fookust. Mida tunne oma keha? Pange tähele, peen tunne nagu sügelus või kipitus. Anna igale kehaosa hetkeks oma täielikku tähelepanu. Alusta oma pea ja liikuda oma varbad.

Edasi olla tahtlikult hinge kinni. Kus keha sa tunned seda kõige rohkem? Puhka tähelepanu seal.

Küsi endalt: “Kuidas ma selle praegu?” Tunnusta oma mõtteid ja emotsioone. Kuluta hetk nendega koos olles asju nagu nad on. Anna oma tundeid viibida ilma kohtuotsusega.

Kui meelt hajuv (ja see), lihtsalt tagasi oma hinge. Ei ole vaja, et võita enda jaoks tähelepanu hajub.