Kuidas ma saan paremini hoolitseda oma kuivad juuksed?

Vastus b; Jonathan L. Gelfand, MD

Pulmonoloogia, Medical Kogemusi; Frankford haigla

Kuiv juuksed välja rabe ja tunneb “krõbe” puudutamisel. On palju põhjuseid kuivadele juustele, ulatudes geneetika (kui ema ja isa on kuivadele juustele, siis ilmselt liiga) juuste ravi.

Passiivne rasunäärmete võib põhjustada kuivadele juustele. Kui teil on kuivadele juustele tõttu kuiv nahk, leiavad pesemist oma juukseid vähem korda nädalas (iga kahe või kolme päeva pärast).

Samuti pööratakse tähelepanu tüüpi šampoon ja palsam saate kasutada veendumaks, et see toidab peanahka eeterlikud õlid. Sõnad otsima kohta juuksehooldusvahendite toote etiketil on “niisutav” ja “niisutav.

Kindlasti hoolitseda soojuse ja kemikaalid, eriti kui sul on kuivad juuksed.

Kuigi elektriline juuste sirgendajad (triikraudadele) on populaarsed, nad põhjustada tõsiseid kahjustusi juukseid. Kui kasutatakse kõrge kuumus, föönid võib kahjustada juukseid ka. Vähendades teie kasutavad neid kuuma seadmeid (või vähemalt kasutada vähem sooja seadistus) aitab hoida oma juuksed tervemad.

Kui sa ei ole kindel, kas seade kahjustab juukseid, mõtle oma juukseid nii nagu sa arvad oma nahka. Kas te lööklaine oma nägu 1,875 vatti kuuma õhu igal hommikul? Ilmselt mitte!

Tugevatoimelisi kemikaale juuste värv, alalisest ja relaxers saab ribad juuksed elutähtsate õlid. Mõned juuksevärvid sisaldavad vähem karmide kemikaalidega kui teised. Pleegitajad ja peroksiidid koostisosad olge. Nad võivad teha oma juuksed hapraks ja põhjustab split otsad.

Lõpuks olema väga ettevaatlik suvel päike. Sunshine ja kloor võib nii põhjustada kuivadele juustele. Lihtsaim lahendus on kanda mütsi või lihtsalt ära hoida liiga palju päikest (nahka tänan teid, liiga).

Samuti saab kaitsta juukseid kandes Ujumisdistantsi kui te lähete pool. Teine võimalus on, et küllastada juukseid konditsioneer enne pealkirja randa või basseini. Kui te ujuda klooritud bassein, pesta juukseid magevees pärast ujumist. Kui te ujuda sageli, kaaluge šampoon eesmärk on eemaldada kloori juuksed.

SOURCE

 Viide: juuksehooldus Näpunäiteid Teens.