Kuidas luua Birth kava

Päev sünnitust on üks tähtsamaid oma elu. Loomine sündi planeerida aega aitab teil teha otsuseid selle kohta, kuidas soovite oma sünnituse olla, ja laseb teistel teada oma soovidest. Nii et kui suur päev saabub, siis saab keskenduda sellele, mis on kõige tähtsam – tuua oma uut last maailma.

Sünni plaan on ülevaate oma eelistused ajal oma sünnituse. Näiteks oma sündi kava võib sisaldada, kes sa tahad sa sünnituse ajal, kas soovite valu Meds või kui soovite, et tuled tuhmiks. Võite lisada midagi te arvate, teeb oma töö ja sünnitus mugavam teile.

Pea meeles siiski, et sünni plaani ei ole kivisse raiutud, sest sa ei saa ennustada kõike, mis võib juhtuda, et päev. Teie või teie arstid võib tekkida vajadus teha muudatusi kavas kord oma tööjõudu hakkab. Nii et proovige jääda paindlik, kui juhtub midagi ootamatut.

Kuigi see on ahvatlev sisaldavad palju detaile sünni kava, proovige hoida seda lühikest nii et see on lihtne kõigile lugeda.

Näpunäiteid kõrvetised Relie; Tervislik diapering: Põhikooli-; Hambaarsti vastuvõtud rasedatele

Siin on mõned esemed oma sündi plaan võib katta

Põhimõte: Nimekiri oma nime, arsti nimi ja kontaktandmed, kuhu kavatsete sünnitada ja kes te plaanite on seal koos sinuga.

Atmosphere: Mõtle, mida aitab tunned kõige mugavam. Kas soovite tuled tuhmiks? Kas soovite oma toas võimalikult vaikne või eelistaksite pehme muusika? Kas soovite tugiisiku pildistada või video oma töö või sünni?

Labor eelistusi: Kaasa eelistusi olete oma tööjõudu. Näiteks, kas soovite kõndida vabalt ringi? Kas soovite kasutada sünnituse väljaheites, pall, või tool? Kas soovite võtta sooja dušši või vanni?

Valu med; Valuravi sünnituse ajal on oluline kaalutlus. Sa ei kavas on epiduraal, aga sa võiksid meelt muuta sünnituse ajal. Või te teaksite, et sa kindlasti tahad olla epiduraal kui võimalik. Nagu sa määratleda oma sündi plaani, küsige arstilt oma võimalusi valu leevendamiseks, samuti teil on küsimusi nende kohta. Need võivad sisaldada hingamine või massaaži.

Tervislik Retseptid Miinus Heartbur; Kaitske oma pere Germ; Piinlik Uriinipidamatuse?