Kuidas Kaal mõjutab DV

Ülekaalulisus on enam kui kahekordistunud alates 1980 kogu maailmas. Arv sügavalt veeni hüübimist tõuseb õigus koos seda.

Kui üks teie jalad on punased, paistes, valulik, või soe, saan seda kontrollida läbi kohe. Mitmed tingimused võivad põhjustada neid sümptomeid. Mõned neist on kahjutud. Teised on palju tõsisem; Loe, millal on midagi tõsist ja kui sa peaks saama arsti poolt üle.

Inimesed, kes on rasvunud kipuvad olema vähem aktiivne elustiil. Olles tühikäigul teeb oma verevoolu loid, ja see teeb hüübimist tõenäolisem.

Rasv ümber oma kõhu peatub ka vere liikumist kergesti läbi süvaveeni.

Rasvumine muudab keemiline koostis vere ja see viib põletik. Mõlemad teevad oma vere rohkem altid hüübimist.

Ja ülekaalulisus paneb sind oht diabeeti, mis suurendab teie võimalusi saada DVT ka.

Uuringud näitavad, et kehakaalu saab muuta oma vere keemiline koostis ja alandada riske. Ülekaaluliste ja rasvunud täiskasvanud, kes tegid mõõdukalt intensiivne aeroobne treening parandas oma vere tervist, isegi kui nad ei kaota kaalu.

Kahjuks see ei näe välja nagu sa ohtu saab vähendada teise DVT poolt kehakaalu pärast olete olnud üks.

Palju kala koos omega-3 rasvhappeid oma dieeti võib aidata kaitsta teie vere vastu ebanormaalne hüübimist. Vältida kõrge carb dieetide – nad saavad oma vere tõenäolisem hüübida.

Arst saab ja peaks aitama saad rasvunud et tervislik kaal.

Allikad

Allman-Farinelli, M. Seminarid on tromboos ja Hemostasis, november 2011. aastal.

CDC: “süvaveenide tromboosi [DVT] / kopsuarteri trombemboolia [PE] – trombide tekke veeni, faktid”.

Sam Schulmanil, MD, lavastaja, Clinical trombemboolia Program, Hamilton Health Sciences, Hamilton üldhaigla, Hamilton, Ontario.

Natalie Evans, MD, veresoonte meditsiini spetsialist, Miller Pere Südame ja veresoonte Instituut Cleveland Clinic, Cleveland, OH.

Marc PassMan, MD, lavastaja, Vein Program Ülikooli Alabama Birminghami.