Kuidas juhtida oma IBS-D

Ei ole mingit ravi ärritatud soole sündroom tekib kõhulahtisus (IBS-D), kuid on olemas viise, et rahulikult oma sümptomid alla ja saada leevendust.

Sõlmed haare käed ja jalad ja lihased valutavad. Teie kõht on krambid, liiga. Kas valu ühendada? Kui teil on ärritatud soole sündroom (IBS) või fibromüalgia, on tõenäoline, teil on teine ​​ka. Sageli juhtub koos, aga kuidas need on seotud ei ole teada.

Stress sageli teeb IBS-D hullem, mistõttu on oluline leida terve moel juhtida pinget oma elu ka.

Teie ja teie arst võib valida õiged põhineb teie sümptomid ja kuidas halb nad end hästi tunda.

Kõhulahtisuse ravimid. Loperamiidiga (Imodium, Pepto Kõhulahtisus Control) aitab kontrollida teie sagedane kõhulahtisus. Te võite neid toidupoed või apteegis.

Teine meditsiin, difenoksülaati atropiini (Lomotil, LoNOx), on saadaval retsepti alusel.

Meds aidata krambid. Sa võid kuulda oma arstile helistada nende “antikolinergilise ja antispasmoodilise narkootikume.” Ta räägib retsepti Meds nagu dicyclomine (Bentyl) ja hüostsamiini (Levsin), mis vähendab halb krambid ja ebatavalised jämesoole kokkutõmbed.

Nad võivad aidata rohkem, kui te võtate neid enne kui sümptomid. Näiteks, kui teil on tavaliselt valu või diarröa pärast söömist, see on ilmselt parem võtta neid enne sööki.

Low-annuse antidepressandid. Kui arst määrab need, võite küsida, kuidas nad saaksid aidata. Mõned võivad töötada, sest need nõrgendavad valu signaale oma soolestiku saadab ajju. Nad võivad parandada ka kõhulahtisus, aeglustades voolu toidu kaudu, magu ja soolestik.

Ärevusevastased narkootikume. Arst võib ette näha neid, kui ärevus käivitab teie sümptomid. Klonasepaam (Klonopin), diasepaam (Valium) ja lorasepaam (Ativani) aitab nüristama. Tavaliselt nad ei kasutatud pikka aega, sest sõltuvuse oht.

Muud retseptiravimite. Kolm muid võimalusi töötada erinevaid võimalusi, kuidas parandada nii kõhulahtisuse ja kõht valu täiskasvanutel.

Alosetron (Lotronex) blokeerib sõnumid soolestiku aju. Seda kasutatakse ainult naistel väga halb IBS-D, kui teisi ravimeid ei tööta. See võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid ja tuleks kaaluda vaid siis, kui teie kõhulahtisus muudab võimatuks elada normaalset elu.