Kuidas jälgida oma Stress – Teema ülevaade

Sa ei pruugi teada, mis põhjustab stressi, täpselt, kuidas teie keha reageerib stress, või kuidas stressiga toime tulla. Et teada saada, säilitavad jälgida korda tunned stressis. Kirjuta üles

07:30

Lapsed ei saa valmis kooli

Vilt survetunne kõhus, karjus neile

Oli sõõrik, kui sain tööle

09:30

Mis võib olla põhjustatud stressist. Arva, kui te ei ole kindel; Kuidas sa tundsid ja käitusid vastuseks stressirohke olukord (sümptomid stress); Mida, kui üldse midagi, siis tegid toime tulla stressirohke olukord.

Hiline kohtumine juhendajaga

Tight kõht, hirm tulemuslikkuse hindamise

Vestlesin Janet sellest ja tundsin parem

Vaata üle oma märkmed õppida, kui tihti sa tunned stressis ja kuidas te hakkama; Küsi yoursel; Kas leiate, et seal olid mõned kellaaegadel, kui olete stressis? Mis juhtus neil aegadel; Olid oma reaktsiooni rohkem seotud mõtteid, nagu murettekitav, või olid nad rohkem füüsilist, peavalud; Kas märkate, et teatud inimesed või teatud olukordades vallandas oma stressi; Mis moel toime tulla stressi tööd paremini ja millised ei tööta või on muid toimeid sulle ei meeldi?

11:00

Koopiamasin lagunes jälle

Peavalu, murduvad Bill helistada remont isik

Pole kindel

03:15

Kõne õele lahutust katkestas oma töö

Peavalu hullemaks

Daydreamed umbes reis Hawaii

05:30

Kohtumine kestis ületunnitöö, ei jäta kell 05:00

Peavalu veel seal, kael hakkab valutama

Läks paar jooke koos töökaaslastega

Mida rohkem märkmeid kirjutada, seda saab õppida oma stressi mustrid. Jälgida oma stressi 1 kuni 2 nädalat on parim. Aga märkmeid isegi 1 või 2 päeva võib olla kasulik. Kui te ei näe arst või terapeut, et aidata hallata oma stressi, kaaluda jagada oma rekordi teda. See annab teie arst olulist teavet, et aidata teil hallata oma stressi.