Kuidas ja miks Teens Manipulate Nende vanemad

 arhiivi sisu pärast 2 aastat, et tagada meie lugejad on lihtne leida kõige õigeaegse sisu; Et leida uusimat informatsiooni, siis sisestage oma teema huvi meie otsinguväljale.

Noori tea, kuidas suruda oma vanemate nupud. Instinktiivselt, nad tulevad koos arsenal tööriistu, et saada, mida nad tahavad, vältida pahandustesse sattumata või põhjustada nende vanemad puhuda kaitsme välja pettumust. Kuidas valmistuda vanema kõiki selle?

On smart kuidas võidelda manipuleerimise. Siin on, mida eksperdid on öelda hoida rahu oma pere, rääkimata oma meelerahu.

Pere psühholoogi David Swanson ütleb lapsed on palju põhjust manipuleerida nende vanemad. Nad teevad seda koguda armastust ja tähelepanu, et katta oma butts, et saada, mida nad tahavad, ja tunda võimas. Ja peamine põhjus, miks nad seda teha on see töötab.

Swanson, autor ABI-My Kid on mind hulluks, 17 Ways Kids Manipulate nende vanemad ja mida sa Can Do About It, ütleb, et see on teismeliste loodus aru saada oma tegude tagajärgi ja proovida erinevaid asju näha, mida selline vastus nad saavad.

Ja vanemad, Joshua Klapow, University of Alabama School of Public Health kliiniline psühholoog ütleb, ei ole sageli teadlikud, kuidas oma tegevuse kutsuda käitumist, mis kütuse palju teen vanemaga konflikte.

Võib-olla kõige levinum manipuleerimise teismelised kasutamine on steamrolling. Steamrolling saab kõige paremini defineeritud kui: “Kas ma? Kas ma? Kas ma? Kas ma? Aga nüüd?” See on lõputu, korduva taotluse, mis on mõeldud (isegi kui alateadlikult) Murda lapsevanem nii teen ei saa, mida ta või ta tahab.

Võidelda tulega tule, ütleb psühhoterapeut ja kahe lapse ema Stacy Kaiser. Kaiser on autori Kuidas olla üles kasvanud: 10 Secret oskused igaüks peab teadma. Ta ütleb, et vanemad peaksid mõtlema oma alumine rida ja arendada oma “katkise plaadi” lause. Kui teie teen tahab hängida kaubanduskeskuses sõpradega, näiteks, kuid ta ei ole veel lõpetanud oma kodutöö, oma mantra on lihtne: “Sa pead tegema oma kodutöö enne minekut kaubanduskeskuses.

Ei ole mingit vajadust edasiseks aruteluks. Muudkui vastates samas lauses ja saada oma purunenud rekord. See on palju raskem oma teismeliste koputama sa maha jalad, Kaiser ütleb.

Abi oma lapse Eczem; Kuidas on ADHD mõjutab teie elu; Abi Kõhu mured Kids

Faktid: Laste Oral Healt; Laste Vision Screenin; 9 Üllatav põhjused korralikult magada