Kuidas hüpotüreoidism ravitakse

Naiste Health Trends

Kilpnäärme alatalitlus on lihtne ravida ravim, mis suurendab oma madala kilpnäärmehormoonide. See ei ole ravi, kuid seda saab hoida oma seisundi kontrolli all, et oma ülejäänud elu.

Sarah Mahone; Kuidas lõpetada nitpickin; See ei ole isegi keskpäeval pühapäeval, ja ma olen hammustamine oma keele kõiki hommikul; Kui mu abikaasa istus Web surf kaks tundi tagasi, ma vastu, tung t; meelde, et tal oli lubanud puhastada keldris. Ma hoidsin oma keele agai; kui meie 13-aastane prügikasti köök, luues samal ajal oma “see on du, homme!” teaduse projekti. Ja ma isegi suutnud lämmatada ennast kui m; teismelise tütre jäänud plaat kraanikaussi jõudmise asemel 18 tolli …

Arst otsustab, kui palju kilpnäärmehormooni teile põhineb teie

Kui sa oled vanem või kui teil on südamehaigus, võite alustada väikese annusega. Siis arst aeglaselt tõsta summa aja jooksul, kuni näete mõju.

Umbes 6 nädalat peale hakkate seda ravimit kasutavad, siis lähen tagasi oma arsti juures vereanalüüsi, et kontrollida oma kilpnäärmehormoonide taset. Annus võib olla vaja tõsta või langetada tulemuste põhjal. Kui nad stabiilsed, näete oma arstiga vereproovi iga 6 kuud kuni aasta.

Veendumaks, et teie hüpotüreoidism püsib kontrolli all

Jää sama marki: Eri tüüpi kilpnäärme ravim võib sisaldada veidi erinevad annused, mis võib mõjutada teie hormoonide taset.

Jälgi ajakava: Võtke seda samal ajal iga päev. Tulistada umbes tund enne sööki või enne magamaminekut. Ärge võtke seda kui sa sööd, sest toit võib mõjutada teie keha kasutab seda.

Ärge jätke annuseid: Kui te unustate ühe, võtke see niipea kui see teile meenub. Te võite võtta kaks pillid ühel päeval, kui teil on vaja.

Järgige hoolikalt Ärge lõpetage ravimi võtmist ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata.

Sa peaksid tunnete end paremini paar päeva pärast seda, kui hakata ravimit. Aga see võib võtta paar kuud oma kilpnäärme hormoonide taset, et saada tagasi normaalne.

Kui see tõstatab oma taset, kuid sul on veel sümptomid nagu väsimus ja kaalutõus, võib arst muuta teie ravi. Teil võib tekkida vajadus võtta midagi, mis sisaldab nii T4 ja aktiivsem vorm kilpnäärme hormooni T3, müüakse kuivanud kilpnäärme ekstrakt (Armour kilpnääre, Thyrar) või liotrix (Thyrolar).