Kuidas-Have-BBQ-süüa-Liiga

Mis soojem ilm meid, paljud meist tähistada visates väljas grillida bash.

Seal on 3 võtit võttes oma BBQ ja söömine liiga

Helgemaks Kõik need toidud (suupisted, pool tassi, praadi ja magustoidud).

Võtke standard suvel BBQ. Sa süüa majonees koormatud pasta salat, mõned vorsti-tembitud küpsetatud oad, hot dog ja muidugi … sinfully šokolaadidessert. Teenivad iga eelnimetatutest lisab kuni … (Trummipõrin palun …) umbes 1500 kalorit ja 83 grammi rasva.

Teenivad kogu kergem alternatiiv retseptid alla (ikka maitsev) koos Ball Park Lite hot dog asemel, lisab kuni 920 kalorit ja 29 grammi rasva. See on kokkuhoid 580 kalorit ja 54 grammi rasva! Kõik sest me lõigata vähe kaloreid ja rasva grammi siin Veidi seal.

BBQ tavaliselt meelelahutuslik kokkutulekuid koos pere ja sõpradega, mis kestavad mõnda aega. Nii laiali oma portsjonit erinevaid BBQ toidud kogu pärastlõunal ja õhtul. Sul on veel nautida BBQ ja erinevate toitude ja olete vältida söömist suurte sööki ja splurging. See võib tähendada, proovivõtu paar erinevat salatit kandmisel hilisel pärastlõunal, siis võttes kerge hot dog ja mõned oad paar tundi hiljem, siis kerkinud õhtul maha natuke portsjon magustoitu.

See on, arvestades, et me ilmselt läheb süüa mõned rohkem kaloreid kui me tavaliselt. Viimane asi, mida me peame tegema, on anduma erinevate mitte-nii-tervislik joogid. See kõik tundub süütu piisavalt, purk sooda, kui saabud BBQ, siis 12 untsi pudeli magustatud jäätee sööki, millele järgnes 8-unts margarita, et onu Marty ei lase sul keelduda. Kokku kalorite kahju? 650!

Rewind … alustame uuesti. Sa valida toitumine sooda, kui saabud BBQ, siis nautida 12 untsi pudeli mineraalvett sööki, millele järgneb väike klaas (4-untsi), et blender juua, et sa ei saa keelduda. Kokku kalorite kahju nüüd? Umbes 180 kalorit.

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kana, Chocolate, salatid, magustoidud, supp